MENU
jesień 2023 Łódź


al. Politechniki 4

  

Jesienna edycja Łódzkich Targów Ślubnych

odbędzie się 2 października w EXPO-Łódź!

 

 

 

Zobacz relację z poprzedniej edycji


 

 

Targi Ślubne odbywają się w Łodzi już od 14 lat. Wraz z rozwojem miasta zmienialiśmy miejsca, poszukując odpowiednio dużej lokalizacji dla tej imprezy. Pierwsze edycje Łódzkich Targów Ślubnych odbyły się w Hali Sportowej, która szybko stała się dla nas zbyt ciasna. Po wybudowaniu Atlas Areny przenieśliśmy imprezę na kilka lat do tego obiektu. Teraz wybudowano nową Halę EXPO obok starej Hali Sportowej. Najlepsza i najnowocześniejsza - idealnie nadająca się do tego typu targów. Wracamy więc do starej lokalizacji, w której mamy nadzieję zostać na dłużej.

Każdego roku nasze targi odwiedza ponad 150 wystawców ze specjalnie przygotowaną ofertą targową! Pod jednym dachem gromadzimy najnowsze kolekcje sukien ślubnych, modę męską, fotografów i filmowców, obrączki ślubne, najmodniejsze zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie i lokale weselne oraz wiele innych firm oferujących usługi niezbędne do organizacji ślubu i wesela. 


 

Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych!Łódzkie Targi Ślubne to nie tylko stoiska firm ślubno-weselnych, ale również mnóstwo wspaniałych atrakcji dla narzeczonych, w tym m.in.:

 


NAJNOWSZE TRENDY ŚLUBNE MODY DAMSKIEJ I MĘSKIEJ

WYJĄTKOWE POKAZY PIERWSZEGO TAŃCA, POŁĄCZONE Z NAUKĄ NA SCENIE

 

SZEROKI WYBÓR OBRĄCZEK ŚLUBNYCH

PREZENTACJA KILKUNASTU EKSKLUZYWNYCH SAMOCHODÓW DO ŚLUBU

 

Szczegółowy program znajdzie się TUTAJ na tydzień przed planowaną datą wydarzenia.

 

 

Ale to nie wszystko... wystawcy przygotowali dla Was specjalne oferty i rabaty targowe, a podczas konkursów na głównej scenie będziecie mogli wygrać wspaniałe nagrody!

 

 

 Jest to jedyna w województwie tak duża impreza dla narzeczonych.

Nie możesz jej przegapić, do zobaczenia w Expo Łódź!


 

ŁÓDŹ - JESIEŃ I Program I Konkursy I Informacje praktyczne I Bilety


al. Politechniki 4

REKLAMA
Matrix

Zawodowy zespół muzyczny MATRIX

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.