MENU

Pomagamy

Co roku wspieramy wybrane organizacje charytatywne. Do tej pory były to "Fundacja dzieciom zdążyć z pomocą" i "Fundacja mam marzenie". Pomogliśmy małej Antosi w zbieraniu funduszy na operację nóżek, a także dzięki nam zostało zrealizowane marzenie chorego dziecka.

W  sezonie targowym 2015/2016 są to następujące projekty:

1. Internetowe aukcje na rzecz "Fundacji mam marzenie".
Gratulujemy wystawcom, którzy wzięli udział w akcji i wylicytowali stoiska przynoszące szczęście! Dzięki nim spełnimy marzenie podopiecznych fundacji.

Relacja Fundacji z naszych targów we Wrocławiu.

Sponsorami zabudowy targowej stoisk na rzecz "Fundacji mam marzenie" są:

 

2. Zbiórka funduszy na rzecz Roxanki Szymkun, podczas naszych imprez. Zbiórkę przeprowadzą  wolontariusze "Stowarzyszenia Otwórz Serce".

3.Patronat medialny akcji charytatywnej "Panny Młode".

Cel akcji  -  "Panny Młode"
Dla Panien Młodych z różnym stażem to dobra zabawa, niepowtarzalna pamiątka, okazja by ponownie poczuć magię ślubnej sukni i zabłysnąć w świetle fleszy. Szansa na zrobienie czegoś szalonego, niezapomnianego,  ale przede wszystkim wsparcie dla dziecka, które potrzebuje pomocy . Całodzienna zbiorowa sesja Panien Młodych w sukniach ślubnych, zdjęcia w najbardziej rozpoznawanych miejscach danego Miasta pozwolą zebrać środki finansowe na szczytny cel.

Komu pomogą "Panny Młode"?
Maluch w potrzebie wyłoniony zostanie  przez Panny Młode na podstawie ankiet. Zainteresowane Panie zapraszamy do zgłaszania się na sesję zdjęciowe w sukniach ślubnych poprzez stronę: www.panny-mlode.pl

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.