MENU
jesień 2023 Rybnik


ul. Św. Józefa 30

  

Rybnickie Targi Ślubne odbędą się 4 grudnia 2022!

 

 

 

Na ubiegłorocznych Rybnickich Targach Ślubnych swoją ofertę zaprezentowało ponad 60 wystawców z branży ślubno-weselnej, a imprezę odwiedziło blisko 1300 osób!

XIX Rybnickie Targi Ślubne będą świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej, jak też poznania nowinek z branży ślubno-weselnej. W jednym miejscu zgromadzimy dla Was najmodniejsze suknie ślubne, modę męską, obrączki, fotografów i kamerzystów, agencje barmańskie, cukiernie, lokale i sale weselne oraz wiele innych produktów i usług, które są Wam niezbędne do organizacji ślubu i wesela.

Nie obejdzie się również bez rabatów, niespodzianek i promocji przygotowanych przez wystawców, nie przeoczcie ich. Naszym imprezom co roku towarzyszą również liczne atrakcje, m.in.: pokazy mody ślubnej, występy taneczne oraz wokalne, pokazy barmańskie czy prezentacja samochodów weselnych.Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych!

W programie Rybnickich Targów Ślubnych nie zabraknie:

SZEROKIEJ OFERTY ŚLUBNO-WESELNEJ


NAJNOWSZYCH TRENDÓW ŚLUBNYCH, ZAPREZENTOWANYCH PODCZAS PROFESJONALNYCH POKAZÓW MODY


SZEROKIEGO WYBORU OBRĄCZEK ŚLUBNYCH  

Szczegółowy program zostanie opublikowany TUTAJ bliżej planowanego terminu targów.

 

 

Nie możecie przegapić tego wydarzenia, do zobaczenia na miejscu!


RYBNIK I ProgramKonkursyInformacje praktyczneBilety I Galerie


ul. Św. Józefa 30

REKLAMA
Matrix

Zawodowy zespół muzyczny MATRIX

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.