Strefa Narzeczonych ma już rok! Kiedy to zleciało? :)

12 wrzesień 2018
Anka Leszczyńska

 21 dziewczyn, kilkanaście punktów widzenia, setki tematów, wiele inspirujących rozmów i spotkań, 742 artykuły - nasza Strefa Narzeczonych ma już rok! Kiedy to zleciało?! :)

Jak doskonale wiecie, nasz blog powstał z myślą o Was i dla Was - naszych ulubionych narzeczonych! Mam nadzieję, że w tym czasie udało nam się umilić Wam czas przygotowań do Najważniejszego Dnia w Życiu, rozwiać wszelakie wątpliwości, związane z organizacją ślubu i wesela, udzielić Wam dobrych porad, przedstawić kilka nowinek i zasypać Was mnóstwem inspirujących treści :)

Pozwólcie, że przemycę tutaj trochę prywaty. Fakt, że udało nam się zgromadzić przy tym projekcie grupę wspaniałych i zaangażowanych osób, niezmiernie mnie cieszy! Każda z nich ma swój punkt widzenia, indywidualny styl i nie boi się wyrażać swojego zdania - o czym możecie się przekonywać każdego dnia. Bardzo Wam dziękuję dziewczyny i życzę nam tak owocnej współpracy jeszcze przez długi czas.

Ogromne podziękowania należą się również Wam, naszym czytelnikom. Bez Was nasze wysiłki nie miałyby sensu! Dziękuję, że jesteście z nami od okrągłego roku i udzielacie się pod postami - ta interakcja jest dla nas bardzo ważna i zawsze z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze. Konstruktywna krytyka się przydaje, a my jesteśmy tutaj przecież dla Was ❤️

Nowy rok = nowy projekt!

Kolejny rok naszej działalności wypadałoby rozpocząć z przytupem, prawda? W związku z tym, przygotowałyśmy nowy projekt, w który - bardzo na to liczymy - zaangażujecie się także i Wy! :)

Przez ostatnie 12 miesięcy mieliście okazję nas trochę poznać, a teraz my chciałybyśmy poznać Was i Wasze wyjątkowe historie. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak wyglądały wasze zaręczyny! Byłoby wspaniale, gdybyście podzielili się swoimi zaręczynowymi opowieściami także z innymi parami, tak żebyśmy wszyscy mogli zaczytywać się w tych wyjątkowych i romantycznych historiach, co Wy na to? Czekamy na Wasze wiadomości tutaj w komentarzach, na naszej Strefowej grupie na Facebooku oraz pod adresem: ania@strefanarzeczonych.pl ❤️


Na koniec mam dla Was jeszcze mały bonus - kilka naszych blogerek postanowiło podzielić się z Wami swoimi wrażeniami na temat tworzenia tego miejsca. Czym dla nich jest Strefa Narzeczonych? Sprawdźcie! :)


Znacie to uczucie, kiedy widząc Parę Młodą zmierzającą do ołtarza przechodzi Was przyjemny dreszczyk, a na całym ciele pojawiają się ciarki? Powietrze gęste jest od emocji, które udzielają się wszystkim zgromadzonym gościom. Pisząc artykuły dla Strefy Narzeczonych mam okazję przeżywać to znacznie częściej. Tematyka ślubu i wesela towarzyszy mi nieprzerwanie już od roku - cały czas odkrywam coś nowego i ekscytującego. Strefa Narzeczonych to naprawdę fantastyczne miejsce, w którym każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Zestresowana Panna Młoda, zaangażowany Pan Młody, zatroskana mama i babcia – w Strefie Narzeczonych można poczuć się naprawdę swobodnie, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i porządnie się zainspirować :)

Dominika Zięba

Współpraca ze Strefą Narzeczonych już od samego początku sprawiała mi czystą przyjemność. Sprawy kontakt z Anią, a do tego czysta radość z pisania tekstów, które sama wymyślam. To duży atut. Nic nie jest narzucone, a Ania jest naprawdę otwarta na różne propozycje tematów do wykorzystania. Stąd piszę o tym co naprawdę mnie interesuje i na czym się znam. Mam nadzieję, że czytelnicy dzięki temu czują też tę wiarygodność w treściach, które dla nich publikujemy. Program, na którym działamy jest prosty i intuicyjny. Świetne jest też to, że mamy możliwość podejrzeć, jakie tematy już się pojawiły, żeby ich nie powielać :)

Dagmara Sobczak

Jeden rok, kilka wywiadów, dziesiątki tekstów, tysiące słów. To był dla mnie wyjątkowy czas. Cudownie jest łączyć pasje z życiem zawodowym, to pozwala być szczęśliwym. Co mnie najbardziej satysfakcjonuje? Możliwość parcia do przodu, tworzenie własnego stylu i promocja samej siebie. Nikogo nie kopiuję, nic nie udaję. W twórczości mam pełną swobodę. Mało kto może to samo powiedzieć o swojej pracy. Mogę być kim chcę: spełniam się jako mama, wizażystka i blogerka. Żadna z tych ról nie kłóci się ze sobą, a wręcz przeciwnie. Każde z moich doświadczeń przekłada się na możliwość dzielenia sie tym z innymi, pozwala stawać się lepszą. Dziękuję Targom Ślubnym za ten rok, za zaufanie, docenienie. Cudownie jest być częścią tego sukcesu!

Magdalena Magdziarz

Aż trudno mi uwierzyć, że od otwarcia Strefy Narzeczonych minął już rok. Ten czas wspominam wyjątkowo dobrze i mam nadzieję, na kolejne wspólnie spędzone lata! Tworzenie artykułów na unikalne tematy przydatne narzeczonym to niesamowicie kreatywne zajęcie, dzięki któremu miałam okazję poznać wspaniałe osoby i dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy. A to jeszcze nie wszystko, w kolejny rok działania wchodzimy z ogromem nowych pomysłów, które, mam nadzieję, spotkają się z Waszym przyjemnym odbiorem. Sto lat Strefo!

Magdalena Gitler

 

A jak Wy wspominacie rok z naszym blogiem? Może macie swoje ulubione teksty lub blogerki? :) Koniecznie dajcie nam również znać, o czym chcielibyście przeczytać, a czego do tej pory zabrakło. Jesteśmy tu dla Was, więc czekamy na wszelkie sugestie :)

PS. W najbliższym czasie szykujemy dla Was kilka niespodzianek i nowości, więc bądźcie czujni. Mogę Wam obiecać, że nie zwalniamy tempa ani na moment, a wręcz przeciwnie - my dopiero się rozkręcamy! :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Komentarze

Kolejny rok przed nami i z pewnością nie ostatni :)
~Magdalena Magdziarz 12 wrzesień 2018 10:25 odpowiedz
Super dziewczyny! Podziwiam za wytrwałość. Jestem już nałogową strefofanką. Zaglądam do Was codziennie :)
~Ania 12 wrzesień 2018 10:59 odpowiedz