MENU
zima 2024 Wrocław Hala Orbita

 
ul. Wejherowska 34


 

Kolejna edycja Targów Ślubnych w Hali Orbita

odbędzie się 22 stycznia 2023!

 

Więcej szczegółów podamy bliżej planowanej daty wydarzenia.

 

 ⬇ Zobacz relacje z poprzedniej edycji ⬇

 

 

Na Targach Ślubnych, we wrocławskiej  Hali ORBITA, pojawiło się mnóstwo pomysłów i inspiracji na wyjątkowy ślub i wesele.
Swoje stoiska przygotowali przedstawiciele wielu branż ślubno-weselnych: agencje i zespoły muzyczne, lokale na wesele, restauracje, hotele, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, cukiernie, firmy transportowe, limuzyny ślubne, salony urody, mody ślubnej dla Pań i Panów, oferty zaproszeń ślubnych i dodatków. Nie zabrakło oczywiście firm jubilerskich z bogatą ofertą obrączek. Poznacie również ciekawe propozycje atrakcji weselnych, które urozmaicą Waszą uroczystość.

Targi Ślubne w Hali ORBITA to nie tylko stoiska. Posłuchacie na żywo zespołów muzycznych, a na scenie targowej odbędą się ciekawe pokazy i prelekcje dla narzeczonych. Wystawcy przygotowali wiele nagród, które trafią do odwiedzających w licznych konkursach!

 

Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych!W programie Dolnośląskich Targów Ślubnych znajdują się również
liczne atrakcje dla odwiedzających:


NAJNOWSZE TRENDY ŚLUBNE ZAPREZENTOWANE PODCZAS PROFESJONALNYCH POKAZÓW MODY DAMSKIEJ I MĘSKIEJ

 

EFEKTOWNE SHOW SCENICZNE


KONKURSY DLA NARZECZONYCH ZE WSPANIAŁYMI NAGRODAMI

I wiele innych atrakcji, przygotowanych z myślą o narzeczonych - szczegółowy program zostanie opublikowany bliżej planowanego terminu targów.

Ale to nie wszystko... wystawcy przygotowali dla Was specjalne oferty i rabaty targowe, których nie możecie przegapić :)

 

Zapraszamy do udziału w imprezie pewnego i sprawdzonego organizatora działającego na rynku wrocławskim od 18 lat. Nie może Was tam zabraknąć! 

WROCŁAW - ZIMA I Program I Konkursy I Informacje praktyczne I Bilety 
ul. Wejherowska 34

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.