MENU
20.01.2019 Wrocław

Hala Orbita
Wejherowska 34
10.00 - 17.00

 


 

Jesienna edycja Dolnośląskich Targów Ślubnych

Miło nam poinformować, że zgodnie z Waszymi sugestiami zdecydowaliśmy się na zorganizowanie dodatkowej jesiennej edycji Dolnośląskich Targów Ślubnych.

29 października 2017
Targi Ślubne WROCŁAW
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34
godz. 10.00 - 17.00

Na Targach Ślubnych, we wrocławskiej  Hali ORBITA, znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji na wyjątkowy ślub i wesele.
Swoje stoiska przygotują przedstawiciele wielu branż ślubno-weselnych: agencje i zespoły muzyczne, lokale na wesele, restauracje, hotele, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, cukiernie, firmy transportowe, limuzyny ślubne, salony urody, mody ślubnej dla Pań i Panów, oferty zaproszeń ślubnych i dodatków. Nie zabraknie oczywiście firm jubilerskich z bogatą ofertą obrączek. Poznacie również ciekawe propozycje atrakcji weselnych, które urozmaicą Waszą uroczystość.

Targi Ślubne w Hali ORBITA to nie tylko stoiska. Posłuchacie na żywo zespołów muzycznych, a na scenie targowej odbędą się ciekawe pokazy i prelekcje dla narzeczonych. Wystawcy przygotowali wiele nagród, które trafią do odwiedzających w licznych konkursach.

Dlaczego w październiku? Sezon ślubny zaczyna się coraz wcześniej. Wystawcy kilku branż (głównie mody ślubnej, zespoły, restauracje) sugerowli nam, aby nasze targi odbywały się jesienią. Ich klienci składają zamówienia dużo wcześniej. Już niedługo przedstawimy Wam program imprezy i więcej informacji dotyczących tego wydarzenia.

 

Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych!


Odwiedzając targi w Hali Orbita, możesz otrzymać bezpłatne zaproszenie na kultową imprezę - XVI Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia, które odbędą się 14 stycznia 2018. Jeszcze więcej inspiracji, pomysłów i rozrywki!

Zapraszamy do udziału w imprezie pewnego i sprawdzonego organizatora działającego na rynku wrocławskim od 15 lat!

 

WROCŁAW - JESIEŃ I Program I Konkursy I Informacje praktyczne I BiletyHala Orbita
Wejherowska 34
10.00 - 17.00

REKLAMA
Just We

Just We - sponsor darmowej koordynacji dnia ślubu i wesela przez profesjonalnych wedding plannerów oraz bukietu ślubnego i butonierki przy współpracy z Pracownią Florystyczną Agata Czułowska

Dom Mody Nysa

Dom Mody Nysa - sponsor bonu dla Młodej Pary na suknię ślubną i garnitur szyty na miarę o wartości 3000 zł oraz 9 bonów o wartości 500 zł przy zakupie sukni ślubnej i garnituru

 

Event Master

Event Master - sponsor 2h pracy fotobudki na weselu o wartości 649 zł oraz dwugodzinnej konsultacji z Wedding Plannerem

ATELIEr Grażyna Sadowska

ATELIEr Grażyna Sadowska - sponsor upominków dla Młodej Pary, Pana Młodego i Pani Młodej

Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak

Klub Tańca Studio Ruchu Malwiny Pietrzyk-Nowak - sponsor 6 karnetów VIP o wartości 990 zł każdy oraz gadżetów firmowych

Klub Tańca EXTRA

Klub Tańca EXTRA - sponsor 2 voucherów o wartości 1000 zł na projekt sukni ślubnej, 2 voucherów na kurs tańca dla pary o wartości 340 zł oraz 3 kuponów zniżkowych na pełny cykl taneczny o wartości 100 zł

Zamek Kliczków

Zamek Kliczków - sponsor bonu na bezpłatne wykonanie ślubnej sesji zdjęciowej na terenie Zamku Kliczków oraz w jednym z Apartamentów/Komnacie

Hotel Tumski

Hotel Tumski - sponsor vouchera na kolację w rocznicę ślubu

DepilConcept

DepilConcept - sponsor bonów na fotodepilację lub fototerapię o wartości 260 zł każdy

kubenz

KUBENZ - sponsor zestawów dla Pana Młodego: dowolna koszula + dowolny krawat

Hotel Gwarna

Hotel Gwarna**** - sponsor vouchera na pobyt w SPA dla pary oraz 3-daniowej kolacji dla dwojga

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.