MENU

XV Małopolskie Targi Ślubne - warsztaty dla narzeczonych

Zapraszamy narzeczonych na bezpłatne warsztaty, które będą zlokalizowane na najwyższym piętrze ICE Kraków, obok kawiarni. 

Miejsce na warsztaty należy wcześniej zarezerwować, korzystając z formularzy znajdujących się poniżej.
Rezerwacja jest ważna do 5 minut przed rozpoczęciem - po tym czasie miejsce może zostać oddane osobie spoza listy.


WARSZTATY WICIA WIANKÓW

Wianki są nie tylko piękną ozdobą w dniu ślubu, bardzo często służą jako dekoracja głowy na Wieczorach Panieńskich, dlatego zapraszamy do udziału w warsztatach również świadkowe! Każda z uczestniczek otrzyma niezbędne materiały oraz pięknie pachnące kwiaty.

W miłej atmosferze pod okiem florystki, stworzycie, krok po kroku, wyjątkowe wianki! Podczas warsztatów porozmawiacie o tegorocznych trendach kwiatowych i kolorystycznych, a także o samej tradycji ubierania wianków na główę :)

Godzina warsztatów: 13.00 (zostało 2 miejsc) - zapisz się na warsztaty

Prowadzenie: Madlen Flowers


PIĘKNE PISANIE – WARSZTATY KALIGRAFII


Kaligrafia, czyli sztuka pięknego pisma, zdobienia, tworzenia poszczególnych liter, napisów i komponujących się z nimi ilustracji jest totalnym hitem w papeterii ślubnej! Co może wywrzeć na Waszych gościach większe wrażenie niż wypisane własnoręcznie, pięknym krojem pisma, zaproszenia ślubne, winietki czy etykietki na stoły?

Warsztaty mogą okazać się wspaniałą okazja do znalezienia chwili dla siebie w natłoku przedślubnych obowiązków, pobycia razem w ciszy, wspólnego stworzenie czegoś inspirującego oraz zdobycie niebanalnej i praktycznej umiejętności.

Przyjdźcie i sprawdźcie czy drzemie w Was talent do pięknego pisania – dzięki naszym nauczycielom, przekonacie się, że wcale nie jest to takie trudne. W czasie warsztatów opanujecie kilka ciekawych trików. Satysfakcja gwarantowana! :)

 

Godziny warsztatów:

 

 

Prowadzenie: Kaligraf

 

 

WSZYSTKO POD KONTROLĄ - MOODBOARD WASZEGO WESELA

Moodboard, czyli „tablica inspiracji” tworzy kolaż mający oddać atmosferę i energię, którą chcecie wykreować. W jednym miejscu pozwala zebrać wszystkie inspiracje i daje rzeczywisty pogląd na zgromadzone pomysły – jakie elementy pojawiają się w waszej wizji najczęściej, które zupełnie do niej nie pasują, a co powinniście dodać.
 
Dyplomowana stylistka, kreatorka wizerunku indywidualnego oraz biznesowego – Alisa Wysocka, pokaże Wam jak stworzyć spójny wizerunek Waszego ślubu – uroczystości, przyjęcia oraz wyglądu.
 
Tworzenie moodboardów pozwoli Wam kreatywnie się wyżyć! Arkusz papieru lub tablica korkowa, wycinki gazet, kawałki materiałów, kolorowe markery... Świetna zabawa gwarantowana :) 

 

Godziny warsztatów:

 

 

Prowadzenie: Alisa Wysocka, Bride Vibes

 

 

WARSZTATY DAWNEGO JUBILERSTWA

Warsztaty dawnego jubilerstwa to jedyna taka inicjatywa w Polsce. Zajęcia mają charakter teoretyczno-praktyczny: uczestnicy od początku biorą udział w procesie twórczym!

 

Podczas warsztatów wykorzystywane jest srebro i złoto, z którego powstają zawieszki w kształcie zaproponowanym przez Was. Wytwarzanie jednej zawieszki trwa około godziny i jest okraszone opowieścią o historii sztuki jubilerskiej, o której mistrz złotnictwa i kolekcjoner meteorytów z Wrocławia - Sławomir Derecki - wie naprawdę wiele :)
 

Wszystkie prace wykonywane są ręcznie przy użyciu tradycyjnych metod i narzędzi, na ponad 150-letnim stole warsztatowym i przedwojennej walcarce.

 

Godziny warsztatów:

 

Prowadzenie: Sławomir Derecki

 

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.