MENU
21.01.2018 Zakopane

Nosalowy Dwór Resort & Spa
GERLACH EXPO
ul. Balzera 21d
10.00-17.00

 

Miło nam poinformować, że 21 stycznia 2018 po raz pierwszy odbędą się Góralskie Targi Ślubne.

Nosalowy Dwór Resort & Spa
GERLACH EXPO
Zakopane, ul. Balzera 21d
w godz. 10.00-17.00

Gerlach EXPO to największy w stolicy Tatr, nowo wybudowany obiet wystawienniczy o powierzchni 1250 m2, który znajduje się w ośrodku Nosalowy Dwór u podnóża Nosala w sąsiedztwie wyciągu narciarskiego.

Termin 21 stycznia nie jest przypadkowy. To środek ferii - w czasie, gdy Zakopane gości najwięcej turystów zwłasza z województwa mazowieckiego i dolnośląskiego. Liczymy, że Góralskie Targi Ślubne zainteresują nie tylko miejscowych Górali, ale także Narzeczonych z dalszych zakątków kraju, których fascynuje folklor i tradycja góralska. Ślub i wesele można zorganizaować wszędzie. Dlaczego zatem nie w Zakopanem?

Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych!Góralskie Targi Ślubne będą imprezą ściśle związaną z Podhalem. Pojawią się tam typowe motywy folklorystyczne i tradycyjne potrawy regionalne. Posłuchacie na żywo kapel góralskich, a na scenie odbędą się pokazy regionalnych sukien ślubnych.
21 stycznia 2018 warto odwiedzić Gerlach EXPO w Zakopanem, aby poczuć klimat góralskiego wesela!

Program i szczegóły wydarzenia już wkrótce.

ZAKOPANE I Bilety I Lokalizacja

Nosalowy Dwór Resort & Spa
GERLACH EXPO
ul. Balzera 21d
10.00-17.00

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.