Dzień Mężczyzny - poradnik prezentowy dla kobiet

08 marzec 2019
Dagmara Sobczak

Minął Dzień Kobiet. Twój mężczyzna postarał się i bardzo pozytywnie zaskoczył Cię prezentem, a teraz twoja kolei? Nie masz pojęcia co mu ofiarować, żeby sprawić mu radość?

Znam ten ból. Też jestem kobietą i za każdym razem mam wrażenie, że dużo łatwiej zrobić prezent, nam, dziewczynom, niż chłopakom, ale mimo wszystko spróbujemy coś zaradzić. 

Dzień Mężczyzn - poradnik dla kobiet

Na początek warto pamiętać, że mimo iż zdarza nam się mówić, że „wszyscy mężczyźni są tacy sami” to nieprawda. Każdy z nich jest inny, mają różne pasje, inne zainteresowania, co innego ich bawi i po prostu co innego lubią. Owszem są rzeczy, które łączy większość z nich: zamiłowanie do samochodów, gier czy sportu, ale na pewno znasz też mężczyzn, którzy nie wpisują się w ten kanon. Ja znam. Dlatego nie można uogólniać.

Prezent, zawsze, ale to zawsze, powinien być dobrany odpowiednio do osoby, jej zainteresowań i potrzeb. 

Ja mam taki sposób, że zawsze jak mój mąż wspomina o czymś, jako „fajne”, „chciałbym”, „przydałoby mi się”, „może kiedyś sobie kupię” – zapisuję tę rzecz i przed jakimś świętem przeglądam tę listę. 

Jest ona także o tyle ciekawa, że czasem jak pytają mnie znajomi czy rodzina, co można kupić mojemu partnerowi – lista nieraz idzie w ruch i okazuje się bardzo przydatna, a sam zainteresowany – bardzo zadowolony z prezentów. 

Jeżeli jednak nie masz takiej listy i nie przychodzi Ci nic do głowy, o czym aktualnie Twój partner marzy, albo czego potrzebuje, podsyłam kilka propozycji, które większości mężczyzn powinny przypaść do gustu. 

Dzień Mężczyzn - propozycje prezentów

Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, zastanów się, czy któraś z propozycji bardziej pasuje do Twojego partnera. Pamiętaj, że nie są to uniwersalne porady, bo każdy z nas jest inny. 

Męskie perfumy

Nie znam mężczyzny, który nie lubi ładnie pachnieć. Jest coś w tym, że mężczyzna czuje się bardziej męsko i pewny siebie, kiedy skropi się ulubionym zapachem. 

Często żal nam własnej kasy na dobre perfumy, za kilka stów, dlatego cieszymy się, kiedy dostajemy je w prezencie.  

Zafunduj mu niezapomniane przeżycie

Jeżeli twój partner lubi sporty, silne emocje i adrenalinę – sport ekstremalny może być dla niego ciekawym doznaniem. Skok ze spadochronem, na bungee, przejazd szybkim autem, wakeboarding? Możliwości jest wiele. 

Możesz zafundować swojemu partnerowi kurs albo jednorazowe przeżycie z pamiątkowym filmikiem. 

Zorganizuj mu Dzień Mężczyzny z przyjaciółmi

Sama nazwa wskazuje, żeby ten dzień spędzić w gronie mężczyzn, więc zorganizuj niespodziankę: bilety do kina, wejściówki na mecz, czy wspólną męską posiadówę w domu z konsolą gier. Dobierz taką atrakcję, żeby wszyscy byli zadowoleni. Możesz też na ten prezent złożyć się z dziewczynami przyjaciół Twojego partnera! :)


Na koniec pytanie do mężczyzn: co chcielibyście dostać w swoje święto? Jest coś, o czym marzycie? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

28 październik 2018
06 grudzień 2018

Komentarze