Gwiazda na weselu

28 lipiec 2019
Martyna Dziedzic-Kamińska

Organizacja wesela to duże przedsięwzięcie – przemyślane wybory, ważne decyzje… Każda Para Młoda pragnie by ich dzień był najpiękniejszym i idealnie dogranym. Chce by zarówno oni, jak i goście byli ze wszystkiego zadowoleni. Coraz częściej uczestników imprezy chcemy zaskoczyć czymś wyjątkowym, chcemy być oryginalni.

Jako atrakcje organizujemy: pokaz barmańskie pokaz tańca, fajerwerki. A może by iść o krok dalej i postawić na występ znanej osoby?

Często słyszymy w mediach, że podczas ślubu lub wesela celebrytów wystąpiła gwiazda z czerwonego dywanu. Ricky Martin, Christina Aguilera, Jennifer Lopez, Maryla Rodowicz, Kayah, Ewa Farna – te i wiele innych gwiazd występy na weselach ma już za sobą i chętnie przyjmuje tego typu zlecenia. Większość z nas ma swojego ulubionego wykonawcę, którego piosenki może słuchać cały czas, a na koncercie bawi się jak na najlepszej imprezie. Wyobrażacie sobie miny zaskoczonych gości, gdyby to właśnie na Waszej uroczystości pojawił się ktoś znany? Dotychczas widziany w telewizji lub słyszany w radiu, a teraz występuje specjalnie dla Was i dla zaproszonych osób.

Czy to możliwe? Polskie wesela niczym nie odstają od tych zagranicznych, jeśli tylko dysponujcie większym budżetem możecie pokusić się o tego typu atrakcje. Z pewnością emocje będą niezapomniane!

Czym zaskoczyć gości?

Aby zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia przemyślcie swoją niespodziankę. Sprawdźcie jaki macie budżet i pod niego dopasujcie atrakcję. To Wasz dzień, przyda się odrobina szaleństwa! ;)

Poczytajcie, przejrzyjcie Internet, porozmawiajcie – z pewnością wspólnie wpadniecie na jakiś znakomity pomysł.

Piosenkarz na ślubie

Za odpowiednią kwotę jest w stanie przyjechać i wystąpić na Waszym weselu.  Przyznajcie, że występ popularnego piosenkarza to wyjątkowa oprawa muzyczna uroczystości ;)

Wybór artysty jest tu zależny od grubości portfela. Im większa popularność gwiazdy, tym większa cena. To z pewnością nie mały wydatek. Weźcie również pod uwagę możliwość dodatkowych zachcianek gwiazdy takich jak hotel czy specjalne jedzenie. Jeśli zależy Wam na występie, niech Was nie odstraszy wysiłek, który trzeba czasem włożyć w organizację takiego przedsięwzięcia. Termin należy umawiać z dużym wyprzedzeniem z uwagi na napięty plan artystów. Skontaktujcie się z menagerem lub próbujcie bezpośrednio z gwiazdą. Weselne występy piosenkarzy to zwykle 1-2 godziny czasu więc inny zespół muzyczny czy dj również powinien się na nim znaleźć.

Osoby z talent show

To również nie aż tak często wybierana atrakcja, a która może równie mocno zaskoczyć i uświetnić zabawę. Popularne programy talent-show przedstawiają nam osoby o różnych talentach. Może właśnie któraś z nich uświetni Wasze wesele swoim występem?

Rysowanie piaskiem na szkle, pokaz gimnastyczny, występ iluzjonisty, żonglera? Niewątpliwie będzie to dla gości duża niespodzianka i ciekawy sposób na spędzenie czasu pomiędzy pierwszym tańcem, obiadem, a dalszą zabawą.

Gwiazda kabaretu

Dobry skecz znanego kabaretu albo stand up komika? To świetna rozrywka podczas nowoczesnego wesela. Adekwatnie dobrany występ z pewnością dostarczy gościom niezapomnianych wrażeń. Atmosfera widowni na weselu jest przecież wesoła, to i kabaret idealnie wpasuje się w nastroje.

Wszystko zależy jednak od stylu zabawy, wieku gości, a  także ich gustów. Ile to kosztuje? Cennik za te usługi ustala gwiazda. Ta bardziej znana to koszt kilku tysięcy. Niektórych ciężko w ogóle wynająć ze względu na harmonogram występów, niełatwo się w niego wpasować. Warto jedna pytać, a nóż znajdzie się jakaś luka do zapełnienia ;)

Ważne by występ odbył się nie aż tak długo po rozpoczęciu imprezy. Wtedy uwaga gości będzie łatwiejsza do zdobycia niż po kilku godzinach gdy zabawa będzie na zaawansowanym poziomie ;) Stand up bez uwagi widzów wypada nie najlepiej.

 

Pamiętajcie jednak, że nie wszystkie gwiazdy zgadzają się, by wystąpić na tego typu przyjęciu i warto zrobić wcześniej dobre rozeznanie :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

27 sierpień 2019

Komentarze