Halloween dla par

27 październik 2018
Magdalena Gitler

Halloween, czyli najbardziej upiorne święto w roku, to niepowtarzalna okazja do robienia przerażających rzeczy i czerpania z tego radości. Oglądanie horrorów, tematyczne imprezy z duchami i wszelkimi mrocznym stworami to jednak nie najstraszniejsze rzeczy, jakie możecie robić razem w tym dniu!

Chcecie się przekonać co jest gorsze? Przeczytajcie ten tekst – oczywiście z przymrużeniem oka :)

Wizyta u teściowej

Czy połączenie słów „teściowa” i „wizyta” powodują, że po Twoich plecach przemykają ciarki?

Odwiedziny u teściów to dla wielu osób spełnienie najgorszych koszmarów. Jeśli jesteś jedną z nich oto pierwszy, wyjątkowo emocjonujący sposób na spędzenie ostatniego październikowego wieczoru.

Wieczór spędzony na oglądaniu komedii romantycznych

Dramaty, romanse, musicale i wszelkie filmy kostiumowe. Co zrobisz, jeśli Twoja ukochana zapragnie spędzić Halloween właśnie w ten sposób?

To będzie dla Ciebie naprawdę straszne przeżycie, które nie może równać się z seansem filmów kina grozy. Lepiej przygotuj dużo popcornu!

Oglądanie meczu sportowego

Czy Twój partner jest miłośnikiem sportów wszelakich, a Ty przestajesz kontrolować swoje emocje, gdy po raz kolejny słyszysz „Kochanie dzisiaj jest mecz”?

Być może spędzając ten upiorny wieczór na oglądaniu relacji z jakiegoś sportowego wydarzenia, poczujesz większy dreszczyk emocji niż na przebieranej imprezie tematycznej.

Wspólne wybieranie potraw

Ona marzy o daniu wyszukanym, delikatnym i wyjątkowym, którym będziecie się delektować przy kieliszku wyszukanego wina. On wybrałby chętnie dobrze znane rozwiązanie, byle szybko i w dużej ilości, za to niekoniecznie w romantycznej oprawie.

Z mięsem czy bez mięsa? I jaką kuchnię wybrać? Czyli klasyczny kuchenny koszmarek, w wyjątkowej halloweenowej oprawie.

Zakupy halloweenowe

Dzień spędzony w galerii handlowej to scenariusz rodem z prawdziwego dreszczowca hollywoodzkiej klasy...

Dziesiątki sklepów, setki wykonanych kroków, godziny dłużące się w nieskończoność, ręce wypełnione niezliczoną ilością toreb i jej słodki głos „Kochanie, zajdźmy jeszcze tutaj”. Jeśli taki jest Wasz plan na spędzenie Halloween, przygotuj się na najgorsze. To sceneria dla widzów o naprawdę mocnych nerwach.

I jak, piszecie się na którąś z tych propozycji? Może macie jakieś swoje sposoby na "straszne" spędzenie Halloween?

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

08 styczeń 2019
16 styczeń 2019

Komentarze