Motocyklowy ślub

28 kwiecień 2019
Magdalena Magdziarz

Motocykle to ciekawy motyw przewodni. Można go wykorzystać na wiele sposobów: dosłownie i w przenośni. Dla fanów jednośladów mam kilka pomysłów, jak wpleść pasję w weselne przygotowania. Przygotowałam też mini tablice inspiracji. O tym, że możecie pojechać do ślubu na swoich maszynach nie będę się rozpisywać, przygotowałam na ten temat osobny wpis - zajrzyjcie tam koniecznie.

Retro style

Motocykle w stylu vintage są szalenie wdzięcznym obiektem. Otwiera to pole do działania nie tylko w zakresie dekoracji, ale chociażby ubioru. Motyw ten dobrze sprawdzi się w papeterii ślubnej. Grafiki z wybranym wzorem powinny pojawiać się sukcesywnie na winietkach, zaproszeniach, menu... Moim zdaniem cudownie prezentują się szkice motocykli w wersji czarno-białej. Tworzy to niezwykły klimat.

Sportowy klimat

Jeśli jeździcie ścigaczami, czy nakedami może warto wykorzystać ten motyw. Oczywiście świetnie sprawdzi się to przy nagrywaniu klipu np. z podziękowaniem dla rodziców, który możecie wyświetlić na sali. Proponuję też zrobić sesję narzeczeńską z udziałem motocykli. Da Wam to podstawę do dekoracji. Wywołajcie zdjęcia i podarujcie jako upominek dla gości. Wydruk na większym formacie da Wam bazę pod plan stołów czy unikalną Księgę Gości. 

Moto-akcenty

Jeśli nie chcecie, by motyw motoryzacyjny zdominował przyjęcie to postawcie na akcenty z nim związane. Może do dekoracji stołu Państwa Młodych użyjcie kasków przybranych kwiatami? To bardzo oryginalne, a zarazem nieprzytłaczające. Często to jedna osoba jest fanem motocykli, a druga wspiera go w pasji. Jeśli to Pan Młody pała miłością do jednośladów - dobrym patentem są spinki do mankietów z logo marki lub motocyklem. A może Panna Młoda to zapalona motocyklistka? Zamiast żakietu czy grzecznego bolerka idealnie sprawdzi się ramoneska lub odpowiednia kurtka.

 

Jak Wam się podoba taki motyw przewodni? To przesada a może ciekawy pomysł? Dajcie znać, co myślicie.

Średnia

4.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

10 listopad 2019
16 grudzień 2017

Komentarze