Pomysł na wieczór panieński z zabiegami upiększającymi

12 czerwiec 2020
Magdalena Magdziarz

Wieczór panieński to doskonała okazja, by zadbać o swoją urodę. Myślę, ze każda kobieta będzie zadowolona z takiej propozycji.

Możliwości w tym temacie mamy całe mnóstwo, także czytajcie dalej o tym, jak zorganizować wieczór panieński w salonie kosmetycznym.

Jakie zabiegi wybrać na wieczór panieński?

Tu najlepiej skonsultować się z kosmetyczką lub wykupić gotowy, bezpieczny pakiet.

Jeśli po czasie spędzonym w gabinecie kosmetycznym wybieracie się na imprezę, to wybierzcie tylko zabiegi upiększające. Do nich możemy zaliczyć: makijaż, manicure, pedicure lub maskę bankietową.

W przypadku gdy to w salonie spędzicie cały wieczór, możecie pozwolić sobie na zabiegi bardziej inwazyjne - peelingi, maseczki o mocnym działaniu, masaże, depilacje, itd.

Raczej nie decydujcie się na bardzo spersonalizowane usługi typu lasery, lifting, użycie kwasu hialuronowego. Dlaczego? Domyślam się, że taka atrakcja odbędzie się na krótko przed ślubem, a wiele z tych zabiegów wymaga czasu na regenerację skóry. Warto porozmawiać najpierw z kosmetyczką i ustalić plan działania.

Jak zorganizować atrakcje w salonie urody?

Podstawa to znaleźć zaufany gabinet. Poczytajcie opinie, podpytajcie koleżanek, pooglądajcie profile w mediach społecznośćiowych. Oprócz aspektów praktycznych, ważne są te estetyczne. Zerknijcie na wnętrze gabinetu - musi mieć klimat, by można było spędzić tam cudownie czas.

Kiedy już wybierzecie miejsce, to czas na dogadanie planu działania. Najlepiej z góry ustalić, jakie zabiegi będą wykonywane. Można też wykupić vouchery dla każdej z uczestniczek, ale każdy zabieg ma inny czas wykonywania i może okazać się, że będzie to zakłócać przebieg wieczoru.

Jest wiele usług, które mogą być wykonywane jednocześnie na większej grupie osób, np. manicure lub pedicure. W tym czasie możecie rozkoszować się rozmową i lampką szampana :) 

Ile kosztuje wieczór panieński w salonie kosmetycznym?

To temat dość indywidualny, bo zabiegi mogą być mocno spersonalizowane. Postaram się chociaż trochę rozjaśnić sprawę.

Tak naprawdę to nie jest duży koszt w porównaniu z imprezą w klubie czy wyjazdem w nieznane. Większość salonów oferuje atrakcyjne pakiety. Można też wykonać usługę w standardowej cenie, nie są naliczane dodatkowe opłaty za godziny wieczorne.

Niejednokrotnie w cenę wliczone są drobne przekąski, lampka wina oraz prezent dla Panny Młodej. Warto szukać ciekawych ofert. Radzę najpierw zrobić dobry research.

Mówiąc w liczbach, jesteście w stanie zmieścić się w cenie do 100 zł/os. Oczywiście im bardziej wartościowe zabiegi i większa ich liczba, tym bardziej cena idzie w górę. Ważna jest tez liczba uczestniczek - przy małej grupie salon nie będzie w stanie przygotować specjalnej oferty rabatowej.

Podoba Wam się opcja spędzenia ostatniego dnia wolności na zabiegach upiększających? Jakie usługi byście wybrały?

Dajcie znać, czy organizowałyście może wieczór panieński w salonie kosmetycznym :) 

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

22 sierpień 2018
28 grudzień 2019

Komentarze