Śluby zagranicznych i polskich gwiazd z 2019 roku

11 czerwiec 2020
Magdalena Gitler

Śluby znanych i lubianych osób zawsze budzą gorące emocje. Nie tylko mediów, ale też i fanów, z niecierpliwością wypatrujących kadrów z tego wyjątkowego wydarzenia.

O czyich ślubach było głośno w 2019 roku?

Poniżej znajdziecie pięć ślubów gwiazd, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem.

Popularne śluby gwiazd z 2019 roku

Charlotte Casiraghi i Dimitri Rassam

W zeszłym roku miłość ślubowała między innymi wnuczka Grace Kelly, Charlotte Casiraghi, która wyszła za mąż za producenta filmowego. Chociaż wnuczka Greace nie posiadała tytułu szlacheckiego, to jednak angażuje się w różne obchody i uroczystości organizowane w księstwie Monako, a jako potomkini hollywoodzkiej piękności, która przed laty poślubiła europejskiego księcia, także jej życie budzi zainteresowanie fanów rodzin królewskich.

Na swój ślub Charlotte Casiraghi założyła dwie suknie od znanych francuskich projektantów  – jedną szarą z trzema kokardami z przodu, a drugą w kolorze klasycznej ślubnej bieli.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Congratulation Charlotte Casiraghi in #SaintLaurent

Post udostępniony przez Anthony Vaccarello (@anthonyvaccarello)

 

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak

Wieloletni związek pary w zeszłym roku zwieńczył ślub. Kameralna ceremonia odbyła się w Omanie, a para wstąpiła w związek małżeński otoczona jedynie najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

Pan młody zdecydował się na szary, wełniany garnitur ze swojej własnej marki, Balamonte, a panna młoda na tę okazję założyła… również elegancki garnitur. Spodnie z rozszerzanymi nogawkami, dwurzędowa marynarka i szpilki oraz zmysłowy gorsetowy top prezentowały się niezwykle elegancko.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

 

Sophie Turner i Joe Jonas

Brytyjska aktorka kojarzona z serialu „Gra o tron” oraz amerykański wokalista znany przede wszystkim z występów w zespole Jonas Brothers, który tworzy razem z braćmi, w zeszłym roku wzięli ślub, a całe wydarzenie odbiło się dużym echem w mediach.

Pierwsza ceremonia odbyła się w Las Vegas, druga w malowniczym zamku we Francji.  Suknię Sophie zaprojektował dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton i trzeba przyznać, że wyglądała w niej naprawdę pięknie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Mr and Mrs Jonas Photo by @corbingurkin

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)

 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Ślub aktorki i polskiego siatkarza do ostatniej chwili był  utrzymywany w tajemnicy, a ceremonię oraz przyjęcie zaproszono tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół. Chociaż na ceremonii nie brakowało gwiazd, prawdziwą furorę zrobiła jednak suczka panny młodej – Wiesia.

Kreację Zofii Zborowskiej zaprojektował Łukasz Jemioł, a panna młoda prezentowała się w niej przepięknie - skromnie i klasycznie.

 

Hailey Baldwin i Justin Bieber

Jednym z głośniejszych ślubów ostatnich miesięcy był kościelna ceremonia ślubu Hailey Baldwin i Justina Biebera. Fani pary po skromnym ślubie cywilnym w ratuszu byli nieco zawiedzeni, jednak już rok później doczekali się pięknej ceremonii kościelnej i mogli zobaczyć zdjęcia relacjonujące całe wydarzenie.

Jeśli jednak fotografie okazałaby się nie wystarczające, na kanale YouTube młodego wykonawcy możemy obejrzeć też serię filmów, w której państwo Bieber pokazują zakulisowe kadry z dnia swojego ślubu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

last Monday was the most special day of my life:)

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 

Obserwujecie śluby gwiazd i celebrytów? Jeśli tak, może dodalibyście kogoś do tej listy, kto zapadł Wam w pamięci? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

08 październik 2018
30 sierpień 2019

Komentarze