Jak będzie wyglądała suknia ślubna przyszłej księżnej?

20 kwiecień 2018
Joanna Brodzicka

Temat sukni ślubnej narzeczonej księcia Harrego to numer jeden brytyjskiej prasy. Pozostała część Europy również spekuluje na ten temat. Chcemy wiedzieć jak najwięcej. Przecież to wielkie wydarzenie - ślub roku!

Zgodnie z informacjami, które przeniknęły do prasy Meghan Markle osobiście nadzoruje przygotowania do ślubu wraz z całym sztabem stylistów. Wiadomo też, że nie ma zamiaru oszczędzać w tej kwestii.

Suknia za 2 miliony złotych

Ślub, który będzie ogromnym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii, zbliża się wielkimi krokami. Została ustalona już oficjalna data na 19 maja bieżącego roku. Wszystkie zaproszenia zostały już wysłane. Przygotowania trwają w najlepsze. Wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. O oszczędzaniu nie może być mowy. Co więcej, suknia nowej Panny Młodej ma być droższa od sukni księżnej Kate o 150 tysięcy funtów!

Suknia księżnej Kate Middleton została uszyta z ręcznie robionych koronek na wzór koniczynek, róż i żonkili, które reprezentują Zjednoczone Królestwo. Została wyczarowna przez najlepszych krawców w domu mody Alexandra McQueena. Projektant sukni ślubnej Meghan Markle nie został jeszcze oficjalnie podany. Suknię zaręczynową zaprojektował Ralph&Russo, ale możemy tylko zgadywać, czy i tym razem zostanie wybrany.


Źródło: popsugar.com

W 2016 roku w wywiadzie dla Glamour przyszła księżna zdradziła, że lubi prosty i klasyczny styl. Suknia ślubna, którą wybierze, na pewno będzie całkiem inna niż ta, w której amerykańska aktorka wystąpiła w serialu „Suits”. Meghan ma doskonała figurę i nieprzeciętną urodę, więc z doborem kroju i wzoru sukni raczej nie będzie miała problemu.


Źródło: Screen Suits

W sieci krąży plotka, że narzeczona księcia Harrego być może skorzysta z pomysłów izraelskiej projektantki Inbal Dror. Co więcej, projektantka wrzuciła do internetu kilka swoich szkiców sukni ślubnych, które przypadły do gustu Meghan. Jednak czy jest to prawda? Tego nie wiemy. Każdy projektant na świecie chciałby zostać wybrany, więc tym samym rodzi się wiele domysłów.

Wierna kopia sukni ślubnej

Meghan Markle jest rozwódką. W momencie, kiedy świat okrążyła informacja o zaręczynach z księciem, światło dzienne ujrzały zdjęcia z pierwszego ślubu aktorki. Rozniosły się tym samym opinie, że to wierna kopia drugiej sukni ślubnej Kate Middleton. Faktycznie, podobieństwo jest dosyć duże. Obydwie miały prosty krój, były długie, z dekoltami w kształcie serca. Jedynym ozdobnikiem obu sukni był pasek z diamentami.

Być może jest to tylko zbieg okoliczności, jednak musimy zwrócić uwagę, że ślub Kate odbył się 5 miesięcy wcześniej niż Meghan. Przy czym oceniamy suknię księżnej „piętro wyżej”. Jest bardziej elegancka i dystyngowana, wykonana z satyny w kolorze kości słoniowej.

Nie zaprzeczam, że czekam z niecierpliwością, aby zobaczyć suknię ślubną przyszłej księżnej. Można już teraz założyć, że doczeka się ona wielu wiernych kopii i stanie się inspiracją dla wielu przyszłych Panien Młodych.

Też czekacie, czy może w ogóle Was to nie interesuje? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

25 październik 2018
28 kwiecień 2018

Komentarze