Co mówi sennik o snach z suknią ślubną w roli głównej?

10 czerwiec 2021
Karolina Zysek

Suknia ślubna to najważniejszy element ślubny każdej Panny Młodej. Dlatego, gdy jakaś sytuacja wskazuje, że nasza suknia może zostać zniszczona, od razu próbujemy alarmować.

A co w sytuacji, gdy okaże się, że sytuacja nam się po prostu przyśniła? Zajrzyjmy do sennika!

Zniszczona sukna ślubna, przymiarki czy zamówienie za ciasnego rozmiaru - to kilka z sytuacji, które śnią się przyszłym Pannom Młodym. Nic dziwnego, ponieważ emocje biorą górę podczas przygotowań ślubnych. Im więcej o nich myślimy, tym bardziej odbija się to na naszym samopoczuciu i rodzi sytuacje stresowe. Nie inaczej w przypadku snów, ponieważ są odzwierciedleniem naszych nastrojów.

Nie zawsze jednak sen, w którym dzieje się coś złego, musi oznaczać od razu katastrofę. Podobnie w przypadku snów o sukni ślubnej. Przekonajmy się, które z nich zwiastują nowe zmiany, a które powinny nas skłonić do przemyśleń! 

Sen o sukni ślubnej, gdy nie planujesz jeszcze ślubu

Jeśli nie planujesz jeszcze swojego ślubu, a przyśni Ci się Twoja osoba ubrana w suknię ślubną, to nie wyrocznia o zostaniu starą panną na zawsze, a wręcz odwrotnie!

Taki sen oznacza nadchodzące zmiany w Twoim życiu, które mają przynieść Ci miłość, szczęście i dobrobyt. Pozowanie w sukni ślubnej jest częstym snem u osób samotnych, których los ma się poprawić w najbliższej przyszłości. 

Sen, w którym widzisz suknię ślubną na innej osobie

Sennik mówi, że gdy zobaczysz inną osobę ubraną w suknię ślubną, to potrzebujesz wsparcia drugiej osoby w swoim życiu. To częste odzwierciedlenie nastroju osoby, która ostatnio zagubiła poczucie bezpieczeństwa.

Niestety taki sen może zwiastować też kłótnię w najbliższej przyszłości. Co więcej, spór ten będzie dotyczyć Ciebie oraz drugiej osoby z powodu zazdrości. 

Sen o szyciu sukni ślubnej

Gdy przyśni Ci się sytuacja, w której szyjesz suknię ślubną, to bardzo dobry znak dla Ciebie! Oznacza to nic innego, jak docenienie Twojej pracowitości w przyszłości.

Być może będzie to sygnał dla Ciebie, że Twój cenny czas poświęcony na organizację ślubu zaowocuje przepięknym przyjęciem? 

Własna suknia ślubna we śnie

Kiedy we śnie widzisz swoją suknię ślubną, to możesz być spokojna nie tylko o swój wybór, ale również o trudne sytuacje.

Wspomniany sen jest dla Ciebie sygnałem, że pokonasz wszelkie trudności i przeszkody, które napotkasz w najbliższej przyszłości. Czyżby mowa o trudnościach podczas organizacji ślubu? Jeśli tak, to to bardzo dobry sygnał!

Przymiarki sukni ślubnej podczas snu

W odróżnieniu od snu, w którym widzimy własną suknię ślubną czy też szycie tej sukni, przymiarki zwiastują nieco gorsze chwile.

Gdy we śnie będziesz przymierzać suknie ślubne, to niestety, ale zwiastuje to konieczność zatroszczenia się o kilka ważnych spraw w najbliższej przyszłości.

Sen o zakładaniu bądź noszeniu sukni ślubnej

Chociaż takie sny są zbliżone do przymiarek oraz śnie, w których widzimy siebie same w zakupionej sukni ślubnej, to jednak ich znaczenie jest odmienne.

Kiedy widzimy w snach moment, w którym jedynie zakładamy suknię ślubną albo nosimy ją na co dzień, to znak, że czekają nas niekoniecznie zadowalające zmiany. Czytamy w senniku, że zwiastuje to sytuację w Twoim życiu, która będzie wymagać od Ciebie zmian, które nie są Ci po drodze i mogą być problematyczne przez dłuższy czas. Miej się na baczności!

Biała suknia ślubna w Twoich snach

Kiedy zobaczysz w swoim śnie po prostu przepiękną, białą suknię ślubną to czas na dobrą passę.

Dobra passa może towarzyszyć Ci zarówno w życiu uczuciowym, jak zawodowym, dlatego warto wykorzystać ten czas na spełnianie marzeń i inwestycje. Mowa o inwestycjach finansowych, jak i w samych siebie. 

Sen o sukni ślubnej z welonem

Suknia ślubna z welonem w Twoich snach to nic innego, jak zapowiedź nowych możliwości.

Jeśli przyśni Ci się powyższy sen, to powinnaś być uważna, aby nie przegapić żadnej okazji. Sennik mówi wprost - jeśli uda Ci się ją słusznie wykorzystać, to na zawsze odmieni Twoje życie!

Za ciasna lub za krótka suknia ślubna według sennika

Sen o za ciasnej bądź za krótkiej sukni ślubnej niestety nie symbolizuje niczego dobrego. Taki sen oznacza różnorakie kłopoty - czy to w interesach czy w życiu uczuciowym. To również znak, że męczy Cię od dłuższego czasu jakiś problem, z którym nie czujesz się komfortowo i nie potrafisz odnaleźć rozwiązania.

Względem życia uczuciowego, taki sen może być dla Ciebie sygnałem, że nie jesteś pewna do końca swoich uczuć względem partnera. Może to oznaczać, że nie czujesz się swobodnie w tej relacji oraz odbiera Ci ona niezależność. To dobry czas na przemyślenie kilku kwestii i podjęcie decyzji, czy Wasza relacja ma przyszłość czy też powinniście ją zakończyć. 

Krótka suknia ślubna w snach 

Sen o krótkiej sukni ślubnej zwiastuje chwilowe zawirowania w związku.

Będą to w prawdzie krótkotrwałe kłopoty, polegające na problemie z komunikacją podczas rozmów ze swoim partnerem, ale należy uważać, by te kłótnie nie przerodziły się w większe kłopoty miłosne. 

Zabrudzona suknia ślubna według sennika

Sennik niestety nie jest łaskawy względem snów o zabrudzonej sukni ślubnej. Wspomniany sen oznacza kłopoty w sferze uczuciowej, jak i odrzucenie ze strony bliskiej osoby.

W tym przypadku będzie to dla nas sygnał, aby przemyśleć, czego oczekujemy w swoim życiu i czy nasze uczucia są właściwie ulokowane w obecnym czasie. Sennik wskazuje, że to dobry czas na przewartościowane swoich ideałów, chociaż może być to dla nas bolesne.

Sen o starej, zniszczonej sukni ślubnej

Sen o pożółkłej sukni ślubnej odkrywa nasze lęki o zbyt szybkiej starości, zarówno ogólnie, jak i pod względem samotności na starość.

Pod tym snem kryje się również problem postrzegania śniących kobiet, którym nie śpieszy się z miłością i ślubem. 

Czerwona suknia ślubna w snach

Czerwień od zawsze kojarzy nam się z tangiem, namiętnością i gorącym uczuciem. Nie inaczej wygląda sen o czerwonej sukience, który dotyczy raczej kobiet niezależnych, silnych i mocno stąpających po ziemi.

Wspomniany sen oznacza, że Wasz związek będzie pełen namiętności, ale i również burzliwych chwil. 

Czarna suknia ślubna według sennika

Czerń to symbol smutku, nieszczęścia i żałoby. Niestety sennik mówi to samo o snach, w których zobaczycie czarną suknię ślubną.

Będzie to dla Was sygnał, że w najbliższej przyszłości może wydarzyć się coś nieszczęśliwego, pełnego smutku, a nawet wymagającego przeżycia żałoby. Względem związku może być to zapowiedź jego zakończenia, które przyniesie Wam wiele bólu oraz łez. 

Sen o kosztownej sukni ślubnej

Sen, w którym zobaczysz kosztowną suknię ślubną, to wspaniała zapowiedź przyszłego dobrobytu.

Nie tylko przyniesie Ci to dobrobyt finansowy, ale i również ogólnie rozumiane szczęście. 

Pranie sukni ślubnej w śnie

Nie inaczej, jak w przypadku oddawania rzeczy do pralni w życiu realistycznym, sen o praniu sukni ślubnej zwiastuje wydatki.

Dlatego powinien być to dla Ciebie sygnał o większej uważności nad swoimi wydatkami, bo to nie czas na rozrzutność. 

Sny o paleniu sukni ślubnej

Względem snu o paleniu sukni ślubnej znajdziemy dwie wersje w dostępnych sennikach.

Jedna mówi o tym, że w najbliższym czasie spotkamy się z oszczerstwami i kłamstwami względem naszej osoby.

Natomiast druga wersja również o mówi o tych oszczerstwach, ale w nieco innym wymiarze. Według tej wersji, sen o paleniu sukni powinien być dla nas sygnałem, że nie powinniśmy się nimi przejmować, bo im więcej spędza nam to sen w z powiek, tym ludzie mają większe pole do popisu. 

Sennik o snach, w których kupujesz suknię ślubną

Kiedy przyśni Ci się kupowanie sukni ślubnej, bez względu na to, czy bierzesz ślub czy nie, to oznacza to jedno - czeka Cię wizyta uciążliwych gości w najbliższym czasie.

Bądź więc na to gotowa! 

Sen o sprzedawaniu sukni ślubnej 

Czasem, gdy coś sprzedajemy, to robimy to z żalem. Czasem wręcz przeciwnie - sprzedanie jakiegoś przedmiotu jest dla nas ulgą oraz poczuciem uwolnienia się od jakiś trosk.

W przypadku snu o sprzedaży sukni ślubnej jest podobnie, jak w drugim przypadku - zwiastuje to uwolnienie się od męczących nas zmartwień. 

Kradzież sukni ślubnej według sennika

Gdy zobaczycie ten zły uczynek w swoim śnie ze suknią ślubną w roli głównej, to bądźcie gotowi na zmiany.

Wspomniany sen będzie zwiastować, że Wasze życie stanie się intensywniejsze i bardziej nieoczekiwane niż dotychczas. 

Sny o cudzej sukni ślubnej 

Jeśli widziałaś w swoim śnie nie Twoją suknię ślubną, to musisz uważać na konflikty.

Najczęściej w życiu realistycznym to, co cudze wywołuje kłótnie, a nie inaczej mówi sennik - taki sen jest symbolem konfliktów, których powinnaś unikać.

Suknia ślubne we śnie po ślubie

Jesteś szczęśliwą Panną Młodą, a nadal śni Ci się suknia ślubna? To sygnał, że już czas na powiększenie rodziny!

Suknia ślubna w snach mężatek jest jak dobra wróżba dla pomyślności planów o założeniu rodziny w najbliższej przyszłości. 


A czy Wam śniła się ostatnio suknia ślubna? Uważacie, że sennik daje nam w ten sposób wskazówkę czy raczej nie zaplątacie sobie tym głowy podczas przygotowań ślubnych? Pochwalcie się w komentarzach! 

Średnia

3.2

Oceń mój artykuł

Zobacz także

18 kwiecień 2018
21 listopad 2018

Komentarze