Przypadające na 14 lutego Święto Zakochanych potocznie zwane Walentynkami ma swoich zwolenników i przeciwników. Nie jest to polskie święto, ale na stałe wpisało się również w nasz kalendarz.

13 luty 2023
Martyna Dziedzic-Kamińska

Randka tylko we dwoje

To zawsze doskonała opcja. Z racji szybkiego tempa życia i codziennych obowiązków często zapominamy o drobnych przyjemnościach we dwoje. Każdy skupia się na zadaniach dnia, a wieczorem często przychodzi zmęczenie. Święto zakochanych może więc być okazją do spędzenia czasu tylko we dwoje. Dobra kolacja w polecanej restauracji, deser w nowo otwartej kawiarni, film w kinie, który macie na swojej liście lub po prostu wieczór we dwoje w domu? Sami wiecie co Wam teraz potrzebne. Do dzieła! ;)

 

 

Coś specjalnego dla Waszej dwójki

Dotychczas była to randka w ulubionej restauracji lub kino i spacer? Doskonale, ale może teraz oprócz tradycyjnych form spędzania tego dnia przygotujcie coś specjalnego? Jeśli Twój partner/partnerka marzy o czymś spektakularnym i od jakiegoś czasu mówi o tym na głos lub nieśmiało podczas Waszych rozmów to warto spełnić taką zachciankę. Z pewnością druga osoba doceni gest i spełnienie jej mniejszego lub większego życzenia. Odśwież swoją pamięć, zajrzyj do zakamarków być może wpadniesz na to! Skok ze spadochronu, warsztaty makijażowe, wyścigi albo próba jazdy konnej? Możesz też samodzielnie wymyśleć coś, co wiesz, że zaskoczy Twoja drugą połówkę, ale jednocześnie bardzo ucieszy. Kto zna się lepiej niż Wy sami? ;) Powodzenia!

 

Coś miłego dla kogoś wyjątkowego!

Prezent! Kto z nas nie lubi ich dostawać? Choć serduszka i misie dla niektórych są dość oklepane, a właśnie takie gadżety dominują w sklepach gdy zbliżają się Walentynki to możesz postawić na zupełnie coś innego. Może to być coś spersonalizowanego – biżuteria z grawerem, album z Waszych zdjęć, bielizna… Postaw na efektowne, ale jednocześnie praktyczne prezenty, które przydadzą się na co dzień. Na pewno wiesz co może ucieszyć Twoją drugą połówkę lub czego aktualnie potrzebuje.

 

Zaskocz swoją drugą połówkę!

Rano zawsze jesteście zabiegani, a śniadanie podane do łóżka znacie tylko z filmów? Przygotuj dla swojego ukochanego/ukochanej najważniejszy posiłek dnia w wyjątkowej oprawie. Przygotuj coś co lubi, a na co zazwyczaj brakuje czasu. Tosty z awokado, naleśniki, sałatka i świeżo wyciskany sok, a to wszystko podane na tacy z dołączonym czułym liścikiem? Brzmi nieźle? A znacie tą popularną scenę z filmu „Pamiętnik”? Kiedy główna bohaterka budzi się, na poduszce widzi mały bukiecik kwiatków, później zerka w dół, a tam strzałki prowadzące ją do niespodzianki? Ach, cóż za romantyczna scena, którą można odtworzyć w realnym życiu! Wykaż się inwencją twórczą!

 

Walentynki można obchodzić w różnorodny sposób, wszystko zależy tak naprawdę od Was samych. Znacie swoje drugie połówki i z pewnością jesteście w stanie dopasować odpowiednia formę okazania uczuć. Spraw by tegoroczne Walentynki miło zapisały się we wspomnieniach na resztę lat! ;) Jednocześnie pamiętajcie, że miłość należy okazywać codziennie, a nie tylko od święta! ;)

Średnia

4.1

Oceń mój artykuł

Zobacz także

15 czerwiec 2023
21 sierpień 2023

Komentarze