Niespodzianki dla Nowożeńców od organizatora - drobny gest, który dobrze wpływa na Twój wizerunek

03 lipiec 2019
Adrian

Rola organizatora ślubnego jest bardzo ważna dla narzeczonych i często to właśnie od niego zależy powodzenie całej ceremonii.

Jako organizator warto poświęcić bardzo wiele, aby Nowożeńcy byli zadowoleni z całego przebiegu organizacji, a także chcieli chwalić się naszymi usługami wśród swoich znajomych, w tym także przyszłych Państwa Młodych. Doskonałym rozwiązaniem są ciekawe akcje promocyjne, w tym podarunki, bony upominkowe czy rabaty na usługi.

Jak to zrobić?

Bony i upominki - dlaczego tak ważne?

Niezwykle ważne jest, aby zawsze wywoływać w klientach uczucie spełnienia i trafnego wyboru. Poza dobrze zrealizowaną usługą liczy się także jej zakończenie, które - wbrew pozorom - jest najistotniejsze. To od ostatnich chwil zależy to, jak zostaniemy zapamiętani i czy nasze usługi będą przekazywane dalej.

Upominki i bony to fantastyczny sposób na zaskarbienie sobie sympatii Nowożeńców, dlatego powinno się na ten temat poświęcić dużo czasu.

Jak zarobić na darmowych bonach?

Okazuje się, że na darmowych bonach można... zarobić jako organizator. Warto zasięgnąć języka i wysłać swoich przedstawicieli do niektórych miejsc, takich jak restauracje, gabinety SPA, salony fryzjerskie, a także do pobliskich rzemieślników, którzy oferują regionalne rękodzieła, jeśli wesele odbywa się w sprzyjających warunkach.

Pracownik powinien przedstawić naszą ofertę i nakreślić ewentualne benefity, które polegają na większej rozpoznawalności danej firmy i praktycznie pewnymi odwiedzinami minimum kilku osób z każdej imprezy weselnej. Restauracja czy gabinety powinny wówczas zaproponować kwotę wynagrodzenia w zamian za działania marketingowe i przekazać ulotki lub broszury upoważniające do zniżki wyłącznie gości weselnych oraz Nowożeńców.

Bony i zniżki do restauracji

Restauracje z pewnością zgodzą się na stworzenie oferty polegającej na przekazaniu procentowej zniżki lub bonów na daną kwotę.

Wówczas goście weselni i sami Państwo Młodzi z pewnością skorzystają z możliwości spożycia fantastycznej kolacji, obiadu czy śniadania w cenie zdecydowanie niższej niż rynkowa.

Zniżki na zabiegi SPA

Z pewnością każdą kobietę zainteresują zniżki na usługi SPA, które w końcu są kierowane głównie do płci pięknej, lecz i mężczyźni z pewnością będą chętni wrażeń. Warto uzgodnić z danym gabinetem wysokość zniżki lub ewentualne działania gratisowe, takie jak masaż czy manicure.

Wśród dziesiątek gości weselnych z pewnością bardzo duża część skorzysta z tak przyjemnej możliwości odzyskania sił witalnych i kondycji skóry czy rozluźnienia spiętych mięśni.

Zniżki do salonów fryzjerskich

Każdy - praktycznie bez wyjątku - odwiedza co pewien czas swojego ulubionego fryzjera, który podcina włosy, farbuje je, a często także zupełnie odmienia wizerunek. Bon zniżkowy na usługi fryzjerskie to znakomity sposób zwiększenia rozpoznawalności danego salonu i zazwyczaj skutkuje ogromnym napływem klientów.

Warto to uzmysłowić właścicielom, z których większa część na pewno zdecyduje się na takie działania.

Podarunki, gratisy i bonusy

Tak naprawdę nic nie działa na wzmocnienie więzi klienta z przedsiębiorcą jak darmowe gratisy.

Najlepszym pomysłem jest wręczenie każdemu gościowi bardzo niedrogich upominków, które wywołują w nich ogromną przyjemność. Z kolei dzięki niskiej cenie, nie nadwyrężą budżetu i nie będą stanowić zbyt dużego wydatku.

Doskonałym pomysłem są między innymi słodycze, najlepiej spersonalizowane.

 

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

19 grudzień 2018
16 październik 2019

Komentarze