5 filmów erotycznych, które warto obejrzeć

25 maj 2018
Joanna Brodzicka

Filmów erotycznych jest na pęczki, ale te, które dziś Wam przedstawię, są wyjątkowe. Tych brutalnych, z szybką, non stop powtarzalną akcją, jest bardzo dużo... Nieco mniej tych z ciekawą treścią, które oglądamy z bijącym sercem i z wypiekami na twarzy.

Mam dla Was 5 filmów erotycznych, które pobudzą Wasze zmysły!

Marzyciele

Akcja rozgrywa się w 1968 roku w Paryżu. Bohaterzy to dwójka rodzeństwa, która poznaje amerykańskiego studenta. Postanawiają zamieszkać razem i wspólnie przekraczać pewne granice…

Służąca

O tym filmie było niedawno naprawdę głośno. Określony został przez jednych mianem filmu erotycznego, przez innych zmysłowym thrillerem. Za namową oszusta, dziewczyna wciela się w role służącej pewnej arystokratki, aby pomóc mu ją w sobie rozkochać. Warto nadmienić, że wartka akcja, pełne napięcia sceny, uzupełniają gorące sceny damsko-damskie.

9 i pół tygodnia

Pamiętny film z 1986 roku, który przeszedł już do historii. Parę kochanków odegrała w nim niezwykle piękna i namiętna aktorka Kim Basinger oraz uwodzicielsko przystojny Mickey Rourke. Kobieta poznaje maklera, który sprawia, że jej życie całkowicie się zmienia. Obsesja, pożądanie, uzależnienie – to główne wątki tego głośnego filmu. 

Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym

Antonio Banderas i Rebecca De Mornay to odtwórcy ról w tym erotycznym thrillerze. Pewnego dnia atrakcyjna, dobrze sytuowana pani psycholog poznaje mężczyznę, jednocześnie zaczyna dostawać pogróżki.

 50 twarzy Greya

Niezwykła opowieść o młodej dziewczynie, uwikłanej w romans z nieziemsko bogatym i przystojnym mężczyzną, o dość perwersyjnych zachciankach. Czy połączy ich jedynie układ, czy może cos więcej?

 

To tylko namiastka, pierwsza zapowiedź cyklu filmów o zabarwieniu erotycznym. Jeśli się Wam spodobała, dajcie znać - podrzucę Wam więcej tytułów :)

Średnia

1.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

21 październik 2018
06 marzec 2019

Komentarze