Aparat Instax na waszym weselu

13 listopad 2017
Iga Marciniszyn

Jeśli wciąż zastanawiacie się jakie atrakcje przygotować dla Waszych weselnych gości, ten pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli wahacie się między fotobudką i videobudką, aparat Instax prawdopodobnie spełni wszystkie Wasze oczekiwania, dodatkowo o wiele niższym kosztem!

Polaroidy znów wracają do łask, unowocześnione technologicznie i bardziej trendy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nim zaledwie w kilka sekund otrzymujemy wywołane zdjęcie, które zrobiliśmy chwilę temu. Takie fotografie mają swój niepowtarzalny klimat i styl, który idealnie wpasuje się w okoliczności weselne.

Instax lub jakikolwiek inny aparat typu polaroid, przy dosłownie odrobinie wkładu własnego może stać się świetną atrakcją dla Waszych gości weselnych i idealną pamiątką dla Was!  Jeśli macie możliwość, wyznaczcie oddzielne, niewielkie pomieszczenie lub po prostu odrębną strefę na Waszej Sali, w której postawicie ściankę z materiału lub pięknych kwiatów. Kupcie akcesoria do zdjęć typowe dla fotobudki jak maski, kapelusze, wąsy, tabliczki z napisami i wszystko co przyjdzie Wam do głowy, co pasuje przede wszystkim do Was i waszego stylu wesela. Pamiętajcie, że to od Was zależy w jakim stylu stworzycie swoją własną fotobudkę, ale akcesoria do niej warto dobrać również pod kątem Waszych gości i tego co może im się spodobać. Przygotujcie też łatwą do zrozumienia i krótką instrukcję jak korzystać z aparatu i postawcie ją wraz z nim i akcesoriami na stole.

 

Najlepszym pomysłem na wykorzystanie aparatu jest połączenie koncepcji fotobudki z księgą gości. Poproście (np. dołączając taką informację do instrukcji obsługi aparatu) Waszych gości o wklejanie zdjęć do księgi i opatrzenie ich słowami czy poradami dla Was. Żeby jeszcze bardziej ubarwić księgę, możecie zakupić kolorowe flamastry, naklejki czy brokat.

Jeśli zamiast księgi gości szukacie nieco bardziej oryginalnego pomysłu Wasi goście mogą również przyklejać zdjęcia na specjalnie przygotowaną tablicę lub np. wielkie serce wyrysowane na kartonie. Gdy po weselu oprawicie to w ramkę, otrzymacie cudowny prezent, który przez wiele lat będzie Wam przypominał, o wyjątkowym dniu Waszego ślubu. Goście będą mieli mnóstwo frajdy z tworzenia księgi dla Was, a wy dużo zaoszczędzicie i zyskacie niesamowitą, a przede wszystkim niepowtarzalną pamiątkę z najważniejszego dla Was dnia.

Średnia

4.7

Oceń mój artykuł

Zobacz także

20 sierpień 2019
04 czerwiec 2019

Komentarze