Jak zorganizować taki wieczór.

26 październik 2018
Dagmara Sobczak

Miłość nie zna granic. Ani terytorialnych, ani wiekowych. Coraz częściej zdarza się, że osoby po 50. roku życiastają na ślubnym kobiercu. Czasem są to ich pierwsze śluby kościelne, czasem któreś z kolei – cywilne. 

Kiedy dwie osoby chcą połączyć się węzłem małżeńskim, nic nie powinno stać im na drodze – nawet wiek. Każda chwila jest dobra, by móc wziąć ślub. Takie jest przynajmniej moje zdanie. 

Kiedy pojawia się informacja, że jedno z rodziców czy dziadków planuje się pobrać, dzieci bardzo często zastanawiają się, czy wyprawić parze wieczór panieński i kawalerski. Dziś są to bardzo modne imprezy, dające dużo radości, stąd nie są one już rzadkością, a raczej powszechnym już rytuałem.

Panieński i kawalerski po 50-tce

Jak najbardziej nie widzę nic złego w tym, aby zorganizować parze takie wieczór. Nie będzie on może wyglądał podobnie jak wieczór młodych osób, bo z wiekiem zmieniają się zainteresowania, potrzeby i siły witalne, ale mam dziś kilka propozycji, jak taki wieczór mógłby wyglądać.

Wypad do kina

Wspólny wypad do kina sprawdzi się zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Film należy wybrać pod Pana Młodego/Pannę Młodą, ale osobiście uważam, że najlepszym wyborem będzie komedia. Czasem kina organizują np. wieczorki Lajdies albo specjalne seanse – to ciekawa alternatywa dla zwykłego filmu. Jeżeli lubicie oglądać różne produkcje, ciekawym pomysłem mogą być także maratony filmowe.

Dzień w SPA

To propozycja raczej dla kobiet. Niezależnie od wieku, każda z nas lubi być rozpieszczana i lubi relaksować się. Basen, jacuzzi, sauny, masaże, zabiegi na twarz i ciało – wszystko zależy od Waszych preferencji i finansów. Dzień można przedłużyć do weekendu. Poza tym jest to o tyle ciekawa opcja, że w zależności od pomysłu, można taki dzień zorganizować w swoim mieście, albo wyjechać. 

Obiad albo kolacja 

Wspólny obiad, czy kolacja w ulubionej restauracji to dobry pomysł zarówno dla Pana, jak i dla Pani Młodej. Wiele restauracji ma w swoim menu szczególne mini dania pokazowe, dzięki czemu można spróbować wielu smaków. 

Bar

Bar czy ciekawy klub z kolorowymi drinkami to ciekawa opcja, dla tych bardziej rozrywkowych osób. Nie będzie to opcja dla każdego, dlatego musisz mieć pewność, że osobie, której organizujesz panieński czy kawalerski nie będzie przeszkadzała głośna muzyka i gwar ludzkich rozmów. 

Wyjazd

Wyjazd w damskich, czy męskim gronie to zawsze dobry wybór. Jezioro, morze, góry – wszystko zależy od tego, co lubi nasz przyszły małżonek. 

A Wy jak zorganizowalibyście wieczór panieński/kawalerski osobie po 50. roku życia? 

 

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

03 marzec 2019
21 styczeń 2019

Komentarze