Atelier Sundari Aneta Miszczak - miejsce, w którym znajdziesz niezwykłe suknie ślubne!

03 luty 2020
Dagmara Sobczak

Na mapie Łodzi we wrześniu 2019 roku powstało miejsce wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju: przyjazne wszystkim pannom młodym, które suknią ślubną chcą podkreślić swoją osobowość i swój niepowtarzalny styl.


Atelier SUNDARI – suknie ślubne w Łodzi dopasowane do klientki

Gdy wchodzisz do atelier SUNDARI, od razu Twoją uwagę przykuwają wyjątkowe projekty, gustowne, pełne smaku, ale zarazem oryginalne i ciekawe.

Pani Aneta Miszczak właścicielka tego miejsca, to przemiła kobieta, z którą czas mija niepostrzeżenie. O swojej pracy, biznesie, projektach oraz pasji mogłaby opowiadać godzinami. Skończyła łódzką Akademię Sztuk Pięknych, latami zdobywała doświadczenie w branży, podróżowała, by zobaczyć, jak i gdzie wytwarzane są tkaniny, by dzisiaj móc podzielić się tym, co najlepsze, w tworzonych przez siebie projektach. Zarówno dla przyszłym panien młodych, ale i ich mam czy druhen.

Pani Aneta jest zarówno projektantką, doradza w doborze odpowiedniej sukni do figury przyszłej panny młodej, ale i sama własnoręcznie je szyje. Dlatego w SUNDARI każda panna młoda znajdzie coś dla siebie.Możesz zarówno wybrać model dostępny w showroomie, wybrany model zmodyfikować według własnych potrzeb (zmienić rodzaj i długość rękawa, ozdoby, materiał, co tylko chcesz), ale i zaprojektować wspólnie z właścicielką swoją wymarzoną, wyjątkową suknię ślubną od podstaw.

Pani Aneta śledzi trendy i zawsze stara się wdrożyć je w swoje projekty, z myślą o pannach młodych. Sama inspiruje się kulturą wschodu. Lubi orientalne, daleko wschodnie klimaty, co można też dojrzeć w niektórych jej projektach. Stąd też decyzja o tym, by sesję zdjęciową sukien ślubnych wykonać właśnie w Indiach.


Fot. Łukasz Auguściak

Pierwsza wizyta w atelier SUNDARI

Zanim wybierzesz się do SUNDARI w Łodzi, najpierw zadzwoń w celu umówienia wizyty. Kiedy zrobić to najlepiej? Bezpiecznie będzie umówić się minimum 4-5 miesięcy przed datą ślubu.

Kiedy już pojawisz się w salonie, czeka Cię przyjemna rozmowa o Twoich preferencjach oraz oczekiwaniach. Możesz liczyć na fachową pomoc i wsparcie właścicielki. Wtedy wspólnie wybieracie model, bądź tworzycie projekt sukni. Wtedy też zostanie pobrana od Ciebie miara.

W okresie przygotowywania sukni powinnaś pojawić się w atelier na minimum 3 przymiarki. Oczywiście zdarzają się sytuacje ekstremalne i Pani Aneta również służy w takich przypadkach pomocą. Jeżeli tylko nie ma zbyt dużej ilości zamówień, da radę uszyć suknię w okresie 1-2 miesiące przed planowaną imprezą.

Jeżeli jesteś z innego miasta (czy kraju) i nie jesteś w stanie przyjechać na 3 przymiarki, a marzy Ci się suknia od SUNDARI – zadzwoń i porozmawiaj. Nie ma rzeczy niemożliwych i w takich przypadkach atelier znajduje rozwiązanie dogodne dla obu stron.

Niebawem w Atelier SUNDARI będą dostępne dodatki uzupełniające stylizację sukienki. Będą to opaski, hit ostatnich trendów ślubnych, marki „Zamiast Welonu” (zaprezentowane zostaną podczas Targów Ślubnych w Łodzi) oraz przepiękne oryginalne kolczyki.

Suknie ślubne SUNDARI na Targach Ślubnych w Łodzi

Jeżeli wybieracie się na Targi Ślubne w Łodzi, które odbędą się 9 lutego 2020 roku, serdecznie zapraszamy Was na stoisko SUNDARI.

Projektantka ślubna Aneta Miszczak ma zamiar zabrać ze sobą wszystkie swoje suknie, dzięki czemu będziesz mogła zobaczyć jej projekty na żywo. Plus, jeśli zdecydujesz się podczas Targów na zamówienie sukni, dostajesz -15% zniżki na wybrany model bądź projekt sukni.


Fot. Łukasz Auguściak

Zniżkę możesz wykorzystać do 16 lutego. Jak to zrobić? Umawiając się, na wizytę w showroomie.

Dodatkowo na stoisku będziesz mogła wziąć udział w konkursie – opisując swoją historię zaręczyn. Do wygrania będzie przejazd ekskluzywną limuzyną wraz z kierowcą. Auto będzie dostępne dla pary młodej w dniu ślubu. Także jest o co walczyć.

Na Targach w Łodzi swój pokaz będzie miała także grupa taneczna Perfect Show, gdzie jedna z tancerek zatańczy właśnie w sukni ślubnej z atelier SUNDARI, by pokazać, jak pięknie suknie prezentują się w tańcu, nie krępując zarazem ruchów.

Wyjątkowe suknie ślubne w Łodzi

Każda suknia ślubna w showroomie SUNDARI ma swój wyróżnik i wyjątkowy charakter. Kiedy pani Aneta tworzy, zależy jej, by podkreślać osobowość panny młodej, a nie przebierać ją.

Coraz częściej kobiety poszukują w sukniach ślubnych odmienności. W SUNDARI również można eksperymentować z kolorami. W salonie znajdziecie nie tylko białe propozycje, ale i pastelowe kolory dołu sukni ukryte pod białym tiulem czy koronką, jak i szalone projekty na przykład całe w czerwieni. Dzięki temu każda kobieta może odkryć siebie na nowo.

Po wyjściu z atelier i po rozmowie z panią Anetą nasunęła mi się taka myśl: w końcu powstało w Łodzi miejsce z dobrą energią. Gdzie klientka zostanie wysłuchana i zrozumiana, gdzie zostanie obsłużona kompleksowo przez jedną osobę (od momentu wysłuchania oczekiwań, przez stworzenie projektu, po ostatnie użycie igły) i gdzie od progu poczuje się zaopiekowana.

A ja, aż na nowo zapragnęłam wyjść za mąż!

 

Miejsca w sieci, w których znajdziecie Atelier Sundari:

Facebook
Strona WWW

Kontakt:

tel. 505 425 185
sundarishowroom@gmail.com

Średnia

4.2

Oceń mój artykuł

Zobacz także

06 styczeń 2019
04 kwiecień 2018

Komentarze