Bańki mydlane - bajkowa atrakcja weselna

04 październik 2017
Marysia Kujawińska

Atrakcje dla gości weselnych z pewnością są bardzo ważne i obecnie już chyba nie może ich zabraknąć. Młodzi coraz częściej wybierają oryginalne wesela i odstępują od tradycji. Przygotowując ślub, pewnie zastanawiacie się więc jak uatrakcyjnić Wasze wesele, bo przecież wszyscy muszą się na nim świetnie bawić!

Oferta jest niezwykle bogata i niewątpliwie jest z czego wybierać. Są propozycje, które wymagają dużego wysiłku organizacyjnego i te zupełnie proste do zrealizowania. Należy tylko umiejętnie dobrać atrakcje tak, aby nie zabierały zbyt dużo czasu, nie nudziły gości oraz były dostosowane do charakteru wesela. Niestety najbardziej widowiskowe atrakcje są drogie i tutaj trzeba liczyć się z dużym wydatkiem. Pamiętajmy jednak, że są i takie propozycje, które dają super efekt i pozwalają jednocześnie trochę zaoszczędzić.

Co powiecie na bańki mydlane? Z pewnością zachwycą Was, Waszych gości i pozostaną miłym wspomnieniem. Możecie potraktować je nawet jako motyw przewodni wesela. Można ich użyć w wielu sytuacjach: zaraz po wyjściu z kościoła, podczas pierwszego tańca, do zabawy dla dzieci, podczas przyjęcia weselnego czy do sesji ślubnej. Mnóstwo baniek fruwających w powietrzu zrobi niesamowite wrażenie na wszystkich, zapewniam! Ten detal pozwoli nadać danej chwili wyjątkowy charakter.

Do wyboru jest również wiele rodzajów baniek - ogromne, duże, nieco mniejsze. Istnieją również specjalne sprzęty, które samodzielnie wytwarzają mydlane kule. Wytwornicę można zamówić przez internet, a jej koszt może się wahać od 100 do nawet 1000 zł. Na rynku dostępna jest również profesjonalna obsługa, która pomoże o wszystko zadbać, aby odbyło się jak należy. To z pewnością odciąży Was od obowiązku czuwania nad atrakcją.

A co myślicie o produkcji baniek przez Waszych gości? Wystarczy, że każdemu wręczycie mini buteleczkę z bańkami. Dobra zabawa małym kosztem gwarantowana - dla tych dużych i dla tych małych! Szczególnie dzieci będą miały z tego ogromną frajdę.

Słuchajcie, ale to nie wszystko! Są firmy, które oferują zamykanie Młodej Pary w ogromnej bańce mydlanej, więc jeżeli od dziecka o tym marzyliście, to może warto skusić się na taką atrakcję podczas najszczęśliwszego dnia w życiu? Raz się żyje! Średni koszt takiej zabawy to ok. 350 zł.

Bańki mydlane to zabawa, która została stworzona z myślą o najmłodszych, bo kto z nas nie pamięta baniek z dzieciństwa? Na pewno przypomni Wam ona o beztroskich momentach w życiu pozbawionych problemów dorosłej codzienności. Dzięki tak prostej atrakcji Wasze przyjęcie może zamienić się w kadr prosto z ulubionej baśni.

Na rynku są dostępne również bańki wytwarzane ze specjalnego rodzaju płynu, który nie podrażnia oczu i nie zostawia śladów na ubraniach. Wtedy nie musimy martwić się także o to, że podłoga po tej zabawie będzie oblepiona i śliska.

Moim zdaniem przemycenie baniek mydlanych na ślub i wesele to bardzo ciekawy pomysł i jednocześnie łatwy do zrealizowania. W dodatku bańki pięknie prezentują się na zdjęciach!

Ilustracja: Paulina Koniuk-Fonżychowska

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

18 październik 2018
06 styczeń 2019

Komentarze

Byłam na weselu na którym podczas zabawy używano właśnie maszyny do wytwarzania baniek mydlanych. Włączono ją na pierwszy taniec i pozostawiono włączoną, żeby połyskujące kule fruwały także nad tańczącymi gośćmi. Był to nietrafiony pomysł. Długo nie zapomnę widoku świadkowej leżącej jak długa na podłodze, kiedy poślizgnęła się na mokrym od baniek parkiecie!
~Klara 26 styczeń 2018 01:26 odpowiedz