Czerń, złoto i srebro w papeterii

18 grudzień 2017
Anna Żaczek

Firmy produkujące papeterię ślubną prześcigają się w projektowaniu coraz to nowych wzorów, wprowadzając również przy tym kontrowersyjne kolory. Tym razem w najnowszych trendach znalazły się niebanalne wzory i barwy, które miałam okazję zobaczyć podczas Targów Ślubnych Wedding w Warszawie.

Moją szczególną uwagę przyciągnęły kolekcje papeterii ślubnych w bardzo eleganckich połączeniach czerni, złota, srebra, bieli i granatu. Lekkim szokiem dla mnie była czerń, która z pewnością nie kojarzy się ze ślubem. Jednak po obejrzeniu wzornictwa zachwyciłam się kunsztem, wyrafinowaniem i delikatnością oferowanych projektów. Dodatkowe oryginalne złocenia, srebrzenia i tłoczenia naprawdę robią wrażenie. I jeśli zdecydujemy się na tę kolorystkę, musimy pamiętać, że powinna ona współgrać również ze stylem uroczystości weselnej, jak i motywem przewodnim w dekoracjach ślubnych. Złoto i biel łatwo wpisać w design wesela, znacznie trudniej dopasować elementy z czarnym motywem.

Na targach połączenie czerni, złota, srebra, bieli i granatu pokazała firma Forum Design Cards, która jest Drukarnią Artystyczną produkującą nie tylko zaproszenia ślubne, ale również dekoracje stołu oraz inne akcesoria towarzyszące tej uroczystości. Pracując na rynku polskim i zagranicznym od kilkunastu lat, firma zyskała uznanie wielu Młodych Par, organizatorów wesel ślubnych i koneserów sztuki zdobniczej. Wśród akcesoriów ślubnych oferowanych przez artystów pracowni znajdziemy między innymi podziękowania dla rodziców i gości, oryginalne pudełka na kupony i koperty, księgi wpisów, koszyczki na płatki, poduszki na obrączki, kotyliony, naklejki na buty Pana Młodego oraz Panny Młodej. Zastanawiałam się nad tym ostatnim gadżetem czy pasują do powagi ceremonii ślubnej i czy je będzie widać, gdy para uklęknie przed ołtarzem? Napisy typu: „Game over”, „Droga do raju”, „Ja kibicuję, ona gotuje” , „Help!” „Koniec wolności” mogą stanowić humorystyczny akcent lub zabawny motyw do zdjęcia, ale również mogą być źródłem nieprzyjemnych komentarzy. Wybór należy do Was :)

Wracając do oferty Forum Design Cards - to, co wyróżnia ją na tle innych, to druk laserowy, kreatywne projekty przygotowywane przez profesjonalnych grafików i tworzenie indywidualnych projektów na zamówienie. Można śmiało powiedzieć, że z tej pracowni wychodzą małe dzieła sztuki.

Pracownia posiada ekskluzywne papiery ozdobne, a wśród nich zaskakujące nowości. Przykładem może być papier jedwabny, bawełniany, czy z owoców i warzyw. Ten ostatni świetnie wpisze się w wesela w stylu rustykalnym lub boho

Przyznacie, że urokliwe projekty przyciągają oko...

CZERŃ & ZŁOTO


BIEL & ZŁOTO 


BIEL & SREBRO


GRANAT & BIEL


BIEL & SREBRO  - ŁÓDKA (Pudełka na podarunki dla gości)

 Podoba Wam się połączenie tych kolorów w papeterii ślubnej?

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

20 sierpień 2018
13 czerwiec 2018

Komentarze