Jako atrakcja na Waszym weselu

06 grudzień 2017
Marysia Kujawińska

Żaden ślub nie może obyć się bez specjalnie przygotowanych atrakcji dla gości. Rynek oferuje teraz wiele różnych możliwości do wyboru. Pary Młode stają więc przed bardzo dużym dylematem: które z nich wybrać? Jest tyle ciekawych ofert, że nie jest łatwo na coś się zdecydować. Każdy z Was pragnie idealnie uczcić ten dzień. Marzycie o tym, żeby wszystko wyglądało jak najlepiej, a ślub miło zapisał się w pamięci  Waszej i Waszych gości. Na pewno chcecie, aby każdy czuł się na nim dobrze.

Na atrakcje weselne panuje też pewna moda. Z niektórymi spotkaliście się zapewne na weselach Waszych znajomych, dlatego poszukujecie nowości, czegoś, czego jeszcze nie było, co wywrze wrażenie na naszych gościach. Na szczęście, dzięki postępującej technologii oraz pomysłowości ludzi, na rynku mamy coraz więcej ciekawych weselnych propozycji. Nasz gust staje się coraz bardziej wyrafinowany, a my poszukujemy czegoś oryginalnego, szczególnego i wyjątkowego.

Bardzo ciekawą propozycją są światła, które można włączyć zaraz po zmroku. Ta atrakcja nie wymaga od nas szczególnych przygotowań i wydawania pieniędzy, a jest bardzo efektowna.

Jeśli chodzi o światło, to powinno być ono bardzo dobrze dobrane. Oświetlenie sali to podstawa, dzięki niemu możecie nadać pomieszczeniu odpowiedni charakter. Kiedy jest ciemno, za pomocą dobrze dobranych lamp, można stworzyć niesamowity romantyczny nastrój. Dzięki temu możemy wybrać też miejsca, które powinny być bardziej oświetlone. Nawet najprostsza i skromna sala, dzięki odpowiedniemu oświetleniu, może nabrać charakteru i stać się przytulna.

Samodzielnie możecie dobrać światła, ich kolor i natężenie. To znów ciekawa opcja, kiedy macie wybrany jakiś kolor przewodni ślubu - wszystko zależy od Waszego gustu. Jeśli jednak nie macie pomysłu lub czasu, z pewnością pomogą Wam firmy, które zajmują się tym profesjonalnie. Wtedy możecie być pewni, że finalny efekt będzie zadowalający.

Cena takiej usługi to ok. 2 tysiące złotych za oświetlenie części jadalnej i parkietu do 200 osób. Oczywiście możemy dobrać też inne usługi, jak podświetlenie ścian - ok. 1500 zł, projekcje napisów - 300 zł czy wiele, wiele innych. Do wyboru mamy podświetlenia detali architektonicznych, miejsca, gdzie siedzą młodzi, sprzęt dyskotekowy, wielobarwne światła LED, lasery… Często taki sprzęt posiadają również DJ’e, dlatego jeśli macie jakiegoś na oku warto podpytać czy coś takiego również ma w swojej ofercie. Wszystko zależy od wielkości sali i liczby gości. Każdą salę weselną można zamienić w przestrzeń jak z bajki. Zobaczcie sami!

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

20 kwiecień 2019
20 marzec 2018

Komentarze