Kilka sposobów na niestandardowe spędzenie Walentynek

12 luty 2019
Dagmara Sobczak

Walentynki już za rogiem czekają na wszystkich zakochanych.  Święto Zakochanych nie musi być spędzane klasycznie: w kinie, restauracji, teatrze. Walentynki nie muszą też być nudne i mało kreatywne. Jeżeli oboje lubicie mocne wrażenia, silne emocje i adrenalinę, przychodzę dziś do Was z kilkoma propozycjami na spędzenie tego święta w ekstremalny, bardziej szalony sposób. 

Sprawcie, by ten dzień stał się dla Was niezapomniany!

 

Pomysły na ekstremalne walentynki 

Skok na bungee

To opcja dla naprawdę odważnych osób. Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym skoku, może Walentynki to dobry moment, by spróbować pokonać swój strach i lęk? Wiele miast organizuje skok na bungee dla dwojga ze zdjęciami oraz filmem z całego wydarzenia. To może być dla Was nie tylko szalone, niezapomniane przeżycie, ale i piękna pamiątka na lata. 

Wspólny skok na bungee to zdecydowanie coś, czym można chwalić się później dzieciom i wnukom. 

Morsowanie

Każdy, kto chociaż raz spróbował morsowania, bardzo sobie to chwali. Jest to nie tylko fajne doświadczenie, poznanie nowych osób, ale i uzależniające hobby. Osoby, które morsują, cieszą się zdrowiem, rzadko chorują i mają więcej energii. 

Czemu więc nie spróbować? We dwójkę zawsze raźniej, więc może 14 lutego to dobry moment, by zrobić dla siebie taki szalony prezent?

Skok ze spadochronem 

Skok ze spadochronem we dwoje to kolejna propozycja, dla tych, którzy niczego się nie boją. Jeżeli lubicie adrenalinę i zawsze marzyliście o tym, by spojrzeć na świat z lotu ptaka, ta opcja będzie strzałem w dziesiątkę! 

Podobnie jak ze skokiem na bungee, możecie zamówić sobie zdjęcia i film ze wspólnego lotu. 

Bieg dla par

Słyszeliście o walentynkowym biegu dla par? 

Jeżeli nie, koniecznie sprawdźcie tę opcję. Jeżeli lubicie biegać i macie ochotę wziąć udział w maratonie, przebiec się wspólnie i pokonać swoje wewnętrzne blokady – nie ma co się zastanawiać.

Pamiętajcie jednak, by taką decyzję dobrze przemyśleć. Do biegu należy stosunkowo wcześniej się przygotować i zbadać. Więc jeżeli nie w tym roku, to może w następnym? 

Wyprawa 4x4

Jeżeli lubicie szybką jazdę samochodem, co myślicie o godzinnej jeździe offroadem z instruktorem? To jazda pełna niezapomnianych wrażeń na wyboistych terenach! 

Może dzięki takiej przejażdżce odkryjecie w sobie nową pasję? Myślę, że warto spróbować! :)

Co sądzicie o spędzeniu Święta Zakochanych w ekstremalny sposób? Dodalibyście jakieś ciekawe opcje do wyżej zaproponowanych? A może jednak wolicie ten dzień spędzać klasycznie, w kinie, restauracji albo w domu?  :) 

Średnia

4.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

15 październik 2018

Komentarze