Najmodniejsze fryzury ślubne w sezonie 2020

31 marzec 2020
Magdalena Magdziarz

Fryzura ślubna to niezwykle ważna kwestia dla każdej Panny Młodej. Musi pasować do sukni, do urody, do stylu wesela, pogody, okoliczności... Często mamy wizje wymarzonej fryzury ślubnej, ale nasze włosy nie pozwalają na jej realizacje.

Tyle dylematów. Warto tez poznać trendy ślubne 2020 i zobaczyć co będzie modne w tym roku.

Kwiaty we włosach

Ozdoby we fryzurze ślubnej od lat wiodą prym. Szczególnie te naturalne.

Po modzie na wianki: te mniejsze i większe, nastała moda na bukiety we włosach. To hit wprost z wybiegów ślubnych! Myślę, że w Polsce ten trend nie będzie cieszył się aż takim powodzeniem, ale Panny Młode stawiające na oryginalność mogą być zachwycone.

Kolejny dodatek, który może ozdobić fryzurę ślubną i być szczytem wytworności to błyszczącą opaska. Zarówno te z z delikatnymi cyrkoniami, jak i dużymi kamieniami są na czasie.

Luz blues

Rozpuszczone włosy to kolejny trend, który pozostał z nami na dłużej.

Pamiętajcie kochane, ze rozpuszczone włosy często wymagają większego przygotowania niż upięcia. Zwykle decydujecie się na bujne fale a uzyskanie takiej objętości to niełatwe zadanie. Da się obejść bez tresek, ale wymaga to rożnych trików typu tapirowanie, karbowanie, puder teksturyzujacy.

Z kolei proste włosy także należy podbić u nasady i nadać im zdrowego połysku. Sprawdź też odpowiednio wcześnie, czy taka forma fryzury będzie dla Ciebie wygodna podczas zabawy i utrzyma się do białego rana w nienagannym stanie.

Moda ze Wschodu

Lekkie, czesane wiatrem włosy są nadal w modzie, ale dodaje się im coraz większej objętości.

Najmodniejsza metoda polega na podnoszeniu pojedynczych pasm w gorę, np. na wysokość kokówki. Wygląda to imponująco, jednak niekoniecznie cechuje się trwałością. Oczywiście uzdolniony stylista zrobi co w jego mocy, by utrwalić taki look. Myślę, że warto przetestować tę możliwość podczas wykonywania fryzury próbnej, a w razie potwierdzenia się obaw po prostu ciut obniżyć jej wysokość.

Takie stylizacje najlepiej prezentują się na włosach blond lub cieniowanych.

Podobają Wam się modne fryzury ślubne 2020? A może w ogóle nie przywiązujecie do tego uwagi?

Ciekawa jestem, na jakie upięcia najczęściej się decydujecie :) 

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

22 sierpień 2018

Komentarze