Jakie gadżety mogą Wam się przydać na wieczorze panieńskim?

27 maj 2020
Dagmara Sobczak

Czy idealny wieczór panieński może odbyć się bez gadżetów stworzonych na ten wieczór? Pewnie tak, ale cała zabawa polega na tym, że właśnie tej nocy, wiele z tych gadżetów ma swoje zastosowanie i może rozbawić… nie tylko przyszłą pannę młodą. 

 

Gadżety na wieczór panieński 

Dzisiaj w różnego rodzaju sklepach możemy znaleźć setki, jeśli nie tysiące różnorodnych gadżetów związanych z wieczorem panieńskim. Co wybrać? Myślę, że wiele zależy od tego, jaka jest przyszła panna młoda, co lubi, co ją bawi, a zarazem gadżety warto dobrać do samej imprezy. Czy to będzie sesja zdjęciowa, czy domówka, czy impreza na mieście, czy może wieczór w hotelowym SPA? 

Wszystko ma znaczenie w wyborze odpowiednich gadżetów na ten wieczór. Poniżej przedstawię kilka ciekawych, moim zdaniem, ale i zarazem najpopularniejszych propozycji.

Gadżety na wieczór panieński – co wybrać?

Gry i zabawy na wieczór panieński

Gry są świetną rozrywką, szczególnie gdy zostajemy w domu. Oprócz zwykłych gier powstają coraz to nowe, przygotowane właśnie z myślą o wieczorze panieńskim.

Do wyboru mamy na przykład karciane gry: "pytanie, czy wyzwanie", memory, karty z zadaniami na wieczór panieński czy gry typu "test na pannę młodą". Wybór jest ogromny i myślę, że taka gra może bardzo urozmaicić każdą dziewczęcą domową posiadówkę. 

Dekoracje na wieczór panieński

Coraz popularniejsze są dekoracje stworzone z myślą o wieczorach panieńskich: balony (ze specjalnymi napisami, z motywami, przezroczyste), słomki w kształcie penisa, girlandy, rozety dekoracyjne, konfetti w kształcie serc i wiele, wiele innych.

W zasadzie jesteśmy w stanie znaleźć wszystko, co tylko sobie wymarzymy. 

Przebrania na panieński

Bardzo popularne dzisiaj na wieczorach panieńskich są dedykowane szarfy, maski na twarz albo na same oczy, opaski z welonem, rogami, korony, uszy myszki miki, specjalne gadżety ala różdżka, ogon diabła, welon, naszyjnik hawajski czy zestaw króliczka Playboya.

Wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Akcesoria na wieczór panieński

Dziś można zrobić całą imprezę panieńską nawiązującą do ostatniego wieczoru wolności. Kieliszki z napisami „wieczór panieński”, kolorowe szklanki, specjalne talerze z przesłaniami, miseczki, sztućce, serwetki – w sklepach znajdziemy całą zastawę, która będzie symbolizować wieczór panieński.

Takie zastawy cudownie wyglądają na zdjęciach, jeżeli planujecie sesję zdjęciową w domu.

 

Co sądzicie o gadżetach na wieczór panieński? Hit czy kit? Korzystacie, czy wolicie standardowe przyjęcia? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

24 wrzesień 2018
22 czerwiec 2019

Komentarze