Zżyj się z granatowym garniturem - to będzie Twój oddany przyjaciel. Poznajcie się więc bliżej.

21 październik 2018
Adrian Bodzioch

Garnitur już od wielu dekad wyznacza trendy w kwestii eleganckiego ubioru. Od dziesiątek lat w niezmienionej formie prze do przodu, szczególnie dobrze wyglądając na zadowolonym, pewnym siebie mężczyźnie.

Ślub to wspaniały dzień, który warto podkreślić właśnie taką wersją garnituru, która znana jest ze swojej uniwersalności i wręcz niebywałej łatwości w tworzeniu miłych dla oka zestawień. Zacznijmy jednak od początku.

Granatowy garnitur to taki element garderoby męskiej, którą powinien rozważyć każdy mężczyzna biorący ślub. Jego barwa symbolizuje radość i zadowolenie, podkreśla także koloryt skóry, która to - w przeciwieństwie do czarnego garnituru - staje się rozpromieniona, pełna wigoru i życia. Czerń narzuca twarzy bardzo duży kontrast, którego warto unikać, gdyż wybiela także wizualnie skórę. Ślub to na tyle radosny czas, że warto go podkreślić odpowiednią barwą koloru, dlatego pamiętaj, że granatowy garnitur powinien być w faktycznym odcieniu granatu, a nie w niebieskim.

"Kolor niebieski lub błękitny to barwy zbyt mocno wyróżniające się, w stylu artystycznego dandysa. 
Nie wyglądają dobrze podczas ślubu, wręcz dają karykaturalny efekt, w szczególności na zdjęciach."

Granatowy garnitur ślubny - uniwersalny wybór

Granatowy garnitur będzie łatwy do użytkowania nawet po ślubie! Ten kolor jest niezywkle prosty w dobieraniu pozostałych części ubioru i zarazem tak uniwersalny, że wykorzystasz go zarówno podczas ślubu, jak i w pracy czy na weselu swojego najbliższego kolegi. Wbrew pozorom takie podejście jest bardzo właściwe. Jednorazowy użytek z kreacji ślubnej zostawmy naszej przyszłej Małżonce, zaś my pomyślmy nieco o przyszłości. Zaoszczędzone pieniądze z zakupu drugiego garnituru wrzućmy do skarbonki i cieszmy się kolacją przy świecach czy weekendem za miastem :)

"Są takie rzeczy, które nadają się wyłącznie na jednorazowy użytek.
Granatowy garnitur jest tego przeciwieństwem."

Granatowy garnitur - jakie dodatki?

Granatowy garnitur w połączeniu z białą koszulą i srebrnym krawatem to legendarne zestawienie, które wygląda zjawiskowo i to dosłownie zawsze. Niezależnie od środowiska czy naszego stylu życia,  podkreśla on naszą pozycję i wzmacnia nasz obraz jako mężczyzny pełnego sukcesu i pozytywnego nastawienia do życia.

"Pamiętaj, że ślub czeka Cię zapewne raz w życiu, więc zrób wszystko byś wyglądał
podczas tej ceremonii najlepiej jak się da!"


Granatowy garnitur na ślub - plusy

Okazuje się, że dobrze dobrany garnitur w kolorze granatu niesie za sobą jedynie szereg zalet, bez żadnych wad. W przeciwieństwie do czarnego garnituru, rozbudza całą ceremonię i ulepsza nasz obraz przez wzmocnienie kolorytu skóry. Dodaje nam animuszu i szarmanckości, którą zaczarujesz z pewnością każdego gościa weselnego, na czele ze swoją Ukochaną. Za jego pomocą łatwo także zaakcentować czarne buty i pasek do spodni, które to w przypadku czarnego garnituru nieco umykają wzrokowi obserwujących nas gości.

Ślub to wspaniała uroczystość, więc zadbaj także o wspomnienia. Garnitur w mocną kratę, w błękitnym kolorze czy ze zbyt zaakcentowaną muszką z pewnością za parę lat będzie w naszych oczach bardzo niechlubną przeszłością. Granatowy garnitur z kolei to taka rzecz, która będzie wyglądała dobrze zarówno w dniu ślubu, jak i dzień, rok czy dekadę po. Zadbaj o swój ubiór w należyty sposób i zastanów się nad tym wyborem.

 

Pozdrawiam, Adrian! :)

Średnia

3.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

14 styczeń 2018

Komentarze