Jakie sale weselne będą najchętniej wybierane w sezonie 2018/19?

10 lipiec 2018
Dagmara Sobczak

Z roku na rok zmienia się moda ślubno-weselna. Nie tylko dotyka ona sukni ślubnych, dodatków czy fryzur, ale także sal weselnych i dekoracji. Raz modne są motywy górskie, innym razem bajkowe, a czasem industrialne. Motywy przewodnie sali weselnej również z sezonu na sezon ulegają przekształceniom. 

Jak się w tym wszystkim nie pogubić? Co będzie modne w 2018 roku? Już podpowiadam!

Najmodniejsze sale weselne 2018

Minimalizm 

Minimalizm wchodzi do naszego życia coraz głębiej. Jest widoczny w naszym stylu ubierania, w naszych domach i miejscach pracy. Czemu miałoby go zabraknąć na ślubie i weselu?

Wybieraj więc sale jak najbardziej minimalistyczne i proste – dodatków powinno być jak najmniej. Delikatne kwiaty, nierzucające się w oczy, stonowane kolory. Przepych, który modny był w poprzednich sezonach, odchodzi w niepamięć. Dajemy szansę delikatności i subtelności. 

Transparentne namioty 

Namioty od jakiegoś czasu stają się coraz bardziej popularne. Ich właściciele wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i tworzą coraz to nowsze, ciekawsze kombinacje.

W tym roku Młodzi oszaleją na punkcie transparentnych namiotów, dzięki którym będą mogli wraz z gośćmi podziwiać uroki natury. 

Vintage

Skoro minimalizm, to chyba dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że dalej modny jest styl vintage. Koronki, szelki, zabytkowe samochody, ciepłe kolory brzoskwini i beżu, a także elegancja. Piękna starodawna zastawa, miedziane lampy, ciepłe wnętrza. Sale w stylu industrialnym mogłyby stać się pięknym tłem do ślubu w stylu vintage. 

Vintage mimo tego, że charakteryzuje się stylem i przedmiotami z tamtych lat, nie ma nic wspólnego z przepychem. 

Wesela na świeżym powietrzu

Uroczystość weselna w 2018 roku będzie przypominać przyjęcie. Leżaki, kanapy pod namiotem, strefa chilloutu obok sali – to wszystko będzie mile widziane. Na zewnątrz mogą być dostępne dodatkowe atrakcje, gry i zabawy. 

Zabawa weselna w tym roku to nie tylko taniec, to także wspólne spędzanie czasu podczas innych rozrywek, w zależności od tego, co przygotują Państwo Młodzi. 

Motyw roślinny

I nie chodzi tutaj o kwiaty i okazałe bukiety. Szukaj w tym roku sal bądź namiotów, które udekorowane są zielonymi kwiatami doniczkowymi, liśćmi, gałęziami albo takich, w których można taki element zawrzeć. 

Zieleń paproci i wiszących kompozycji w 2018 zrobi furorę i będzie szalenie na czasie! Daj się temu ponieść i wykorzystaj to w swojej wymarzonej scenerii. 

Który z motywów 2018 roku wydaje Wam się najciekawszy? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

19 maj 2018
25 październik 2018

Komentarze