Niespodzianki dla Młodej Pary, które możesz zorganizować sam!

02 wrzesień 2018
Dagmara Sobczak

Jeżeli właśnie wybierasz się na ślub Pary Młodej, którą bardzo lubisz i z jakiegoś powodu chciałbyś upiększyć ich dzień, zrobić jakąś miłą niespodziankę (poza prezentem ślubnym), to ten tekst jest dla Ciebie!

Któż nie lubi pozytywnych niespodzianek? No właśnie... Dlatego dziś podrzucę Ci kilka propozycji na ich zorganizowanie.

Niespodzianki dla Pary Młodej – zrób to sam

Zanim zaczniesz organizować niespodziankę dla Państwa Młodych, dowiedz się z zaufanego źródła, jakie atrakcje szykuje sama Para Młoda, aby na końcowym etapie nie okazało się, że to, co chodzi Ci po głowie, jest już dawno naszykowane przez nich... 

Nie chodzi o to, żeby powielać, ale o to, aby zaskoczyć! :)

Pokaz talentów

Pokaz tańca czy pokaz jakiegoś talentu: umiejętności cyrkowe, magiczne czy siłowe. 

Jeżeli to Ty masz jakiś talent, na przykład potrafisz pięknie śpiewać – zaśpiewaj. Jeżeli nie, zawsze możesz wynająć profesjonalną osobę, która urozmaici ten dzień, nie tylko Parze Młodej, ale i gościom. Kto to będzie? Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Ludzie potrafią robić różne rzeczy, więc znajdź coś, co wiesz, że spodoba się Młodym.

Koncert

Coraz popularniejsze staje się wynajmowanie znanych osób do zaśpiewania jednej/dwóch piosenek na weselu. Nie należy to do najtańszych rozrywek, ale efekt WOW gwarantowany – szczególnie jeżeli trafisz w gusta muzyczne Pary Młodej.

Pokaz slajdów

Możesz przygotować dla Pary Młodej pokaz slajdów, na którym znajdą się ich wspólne zdjęcia, historia miłosna czy śmieszne momenty z życia.

Film z uroczystości

Nieważne czy Para Młoda ma wynajętego kamerzystę czy nie. Możesz zrobić im niespodziankę i nagrać krótkie filmiki z najważniejszych momentów ślubu i wesela, a następnie zmontować z tego teledysk.

To naprawdę nie jest trudne! Do nagrania możesz wykorzystać telefon, a do montażu darmowy program komputerowy. Taki teledysk będzie dla nich piękną pamiątką, a do tego… na pewno dasz radę zrobić to szybciej niż Młodzi dostaną materiał z wesela od kamerzysty.

Pudło z niespodzianką

Coraz więcej firm oferuje różnego rodzaju pudła ślubne. Takie pudło powinno czekać przed Kościołem na Państwa Młodych. Zazwyczaj znajdują się w nich balony, które po otwarciu lecą do nieba.

Zaskoczenie na twarzy Państwa Młodych – bezcenne. Wśród takiej balonowej scenerii można wykonać wiele pięknych zdjęć. Jeżeli więc planujesz taką niespodziankę, powiadom wcześniej fotografa, aby nie przegapił tego momentu.

Pokaz fajerwerków

Ze względu na to, że to bardzo modna od kilku lat atrakcja weselna, dowiedz się, czy Para Młoda na pewno nie organizuje czegoś podobnego. Jeżeli nie, może Ty się zdecydujesz?

Który pomysł-niespodzianka podoba Wam się najbardziej? :)

Średnia

2.6

Oceń mój artykuł

Zobacz także

09 luty 2018
09 wrzesień 2018

Komentarze