Kilka pomysłów na nietypowe prezenty dla świadków weselnych

16 luty 2020
Dagmara Sobczak

Wybór świadków jest niezwykle ważny. Zazwyczaj zostają nimi naprawdę bliskie nam osoby. I kiedy podziękowania i prezenty dla rodziców są czymś oczywistym, zbyt często zapominamy o podziękowaniu świadkom, którzy często są nieocenioną pomocą przy organizacji ślubu i wesela.

Dlatego warto, z odpowiednim wyprzedzeniem, pomyśleć nad prezentem dla świadków, w ramach podziękowania za pomoc i wsparcie.

Prezenty dla świadków – zrób to sam

Ja jestem ogromną fanką własnoręcznie wykonanych prezentów, dlatego chciałabym przedstawić Wam kilka takich możliwości.

Personalizowany prezent

Takie prezenty zawsze dobrze się sprawdzają, ponieważ pokazują, iż darczyńca naprawdę postarał się, aby prezent był trafiony. Spersonalizowane mogą być kubki, magnesy, przypinki na ubrania, poduszki, deski do krojenia – dzisiaj dosłownie wszystko.

Możesz wybrać ulubiony cytat świadkowej czy miłe podziękowanie dla świadka i takim tekstem oznaczyć dany przedmiot.

Album

Własnoręcznie wykonany album wspomnień. Nie tylko wspomnień z wesela. Jeżeli świadkiem została Twoja siostra albo bliska przyjaciółka możesz wykonać album, który będzie wspomnieniem całego Waszego wspólnego życia.

Oprócz zdjęć mogą się tam znaleźć cytaty, wspomnienia ze wspólnych wydarzeń, ulubione zabawy, bilety do kina, czy inne skarby, które zachowaliście przez cały ten czas trwania przyjaźni.

DIY

Jeżeli potrafisz robić na drutach, szyć na maszynie, czy malujesz piękne obrazy, chyba nie muszę mówić Ci, że to jest gotowy pomysł na prezent?

Wykonaj coś z myślą o swoim świadku!

Alkohol i przetwory

Własnoręcznie wykonana nalewka bądź przetwory, w pięknie zapakowanych słoiczkach z etykietą, na których znajdą się podziękowania.

To miły, piękny i jak dla mnie bardzo osobisty i rodzinny gest.

Prezenty dla świadków – wybierz coś oryginalnego!

Jeżeli nie chcesz robić prezentu własnoręcznie – nie masz na to czasu albo uważasz, że nie masz żadnych zdolności manualnych – przedstawiam Ci kilka innych propozycji prezentu.

Pamiątkowa sesja zdjęciowa

Para młoda i świadkowie. Pamiątkowa sesja zdjęciowa zostanie z Wami na zawsze i zawsze miło będzie wrócić do niej wspomnieniami podczas oglądania zdjęć.

Zaproszenie

Może w ramach prezentu warto zaprosić świadków na wspólną kolację, wypad do kina czy nawet wyjazd?

Zawsze chcieliście pojeździć na gokartach albo polecieć balonem? Czemu nie zrobić tego właśnie teraz!

Spełnij marzenie świadka

Jeżeli dobrze znasz swoje świadka, zapewne wiesz, o czym marzy. Może jest to przejażdżka wyścigowym samochodem? Może jakaś książka, którą trudno dziś dostać albo kurs wspinaczkowy?

Niezależnie co to by było, przyczyń się do spełnienia tego marzenia. Jeżeli nie stać się na całkowity kurs wspinaczkowy, wykup świadkowi pierwszą lekcję i zmotywuj go do sięgnięcia po swoje marzenie.

Pochwalcie się, jakie Wy macie nietypowe pomysły na zrobienie świadkowi prezentu-niespodzianki :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

04 grudzień 2018
02 lipiec 2018

Komentarze