Niezbędnik Pana Młodego

07 październik 2017
Iga Marciniszyn

Z pewnością, chociażby ze względu na brak makijażu, Pan Młody w trakcie wesela musi zaopatrzyć swój pomocnik w o wiele mniej przedmiotów niż Panna Młoda. O kilku rzeczach powinien jednak pamiętać, by uniknąć dyskomfortu i być przygotowanym na kryzysowe sytuacje, a tym samym uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Koszula

Niezbędna w pomocniku Pana Młodego jest koszula, czysta i wyprasowana. Białe ubrania lubią się brudzić, szczególnie podczas posiłków. W przypadku ślubu w lato, bez wątpienia marynarka i koszula nie są najbardziej komfortowym ubiorem, Panu Młodemu może być naprawdę gorąco. Koszula więc przyda się także dla zwykłego odświeżenia, by po ceremonii ślubu móc ją przebrać.

Krawat

To kolejna część garderoby, którą warto przygotować w zapasie. Dodatkowy krawat przyda się, jeśli Pan Młody nie chce oddawać swojego w trakcie oczepin lub szczególnie, jeśli podczas posiłków zabrudzi krawat którymś z dań.

Dezodorant, perfumy i guma do żucia

Z oczywistych względów jest to niezwykle przydatny zestaw. Pan Młody tego wieczoru będzie rozmawiał i przyjmował życzenia od wielu gości i mimo, że z pewnością będą oni dla niego wyrozumiali, warto by zadbał o higienę i regularnie się odświeżał.

Leki

Warto, by Pan Młody zadbał również o wszelkie tabletki jak, np. leki na ból głowy, wzdęcia czy ułatwiające trawienie. Szkoda, żeby wszelkie dolegliwości zepsuły mu ten wyjątkowy dzień, więc z pewnością warto zaopatrzyć się w podręczną apteczkę.

Chusteczki

Ślub i wesele to bez wątpienia czas pełen wzruszeń. Gdy Panna Młoda podczas przysięgi uroni łzę, warto by mąż szarmancko uratował ją, ocierając oznaki wzruszenia chusteczką.

Kosmetyk do włosów

Będąc w centrum zainteresowania gości, Pan Młody co rusz proszony będzie o wspólne zdjęcia. Dobrze, by na takich pamiątkach prezentował się zupełnie nienagannie. Jeśli Pan Młody ma nieco dłuższe włosy, a do ich układania używa pasty, gumy czy żelu do włosów, koniecznie musi wziąć to pod uwagę komponując swój pomocnik. Podczas tańców i wysokich temperatur, nietrudno o to, by fryzura ucierpiała.Pan Młody, tak jak i jego przyszła żona, powinien przygotować się na wszelkie ewentualności, które mogą spotkać go w jednym z ważniejszych dni w życiu, by czuć się w pełni komfortowo. Jakie macie pomysły na to, co jeszcze mogłoby się znaleźć w kuferku Pana Młodego? :)

Średnia

4.8

Oceń mój artykuł

Zobacz także

07 listopad 2018
23 sierpień 2018

Komentarze