Zimowy czas daje wiele pięknych możliwości do zadania wybrance tego najważniejszego pytania. Chcesz poznać pomysły na wyjątkowe zaręczyny zimą? Przeczytaj poniższy artykuł! :)

28 listopad 2023
Martyna Dziedzic-Kamińska

Drewniana chatka w górach

Mały domek z drewna postawiony w zaciszu, skwierczące palące się drewno w kominku, kocyk i Wy! Czy może być bardziej romantyczna sceneria na oświadczyny? ;) Wybierając się w góry, jest duże prawdopodobieństwo, że zastaniecie tam śnieg, a wiele kobiet marzy o zimowej aurze podczas zaręczyn. Prószący śnieg dodaje klimatu! Spędzając urlop w górach, oprócz drewnianego domku możesz wybierać na miejsce noclegu góralską chatę lub jakiś klimatyczny pensjonat. W tamtych rejonach nie problem o takie. Oczywiście kilku gwiazdkowy hotel też będzie ok! Wszystko zależy od tego, co lubi Twoja ukochana, z pewnością też nie raz rozmawialiście o potencjalnych obrazkach tej sytuacji ;) Klęknąć na kolanko możesz w drewnianej chacie, ale i podczas spaceru po górach, specjalnie zorganizowanej kolacji w lokalu, na świeżym powietrzu… Przemyśl dobrze miejsce oświadczyn, to wyjątkowa chwila! ;)

 drewniana zaśnieżona chatka w górach

Świąteczny czas

Jeśli oby dwoje lubicie święta, spędzacie je w rodzinnym gronie i chcielibyście by w takiej chwili towarzyszyli Wam bliscy, to okres świąteczny jest idealnym momentem na zaręczyny. Możesz zadać pytanie wybrance zaraz po wigilijnej wieczerzy, podczas rozdawania prezentów lub w kolejne świąteczne dni. Możesz także zaprosić ukochaną na powigilijny spacer i tam poprosić ją o rękę, a po powrocie radosną nowinę ogłosicie rodzinie. A może tuż przed spotkaniem przy stole – pod jemiołą? ;) Oświadczyny w gronie najbliższych są dobrym pomysłem tylko wtedy, gdy nie macie problemu z okazywaniem uczuć przed innymi. Nikt nie chciałby w tak ważnym momencie czuć się zakłopotany, onieśmielony czy zawstydzony. Pierścionek możesz wręczyć ukochanej osobiście lub przygotować specjalnie ozdobione świątecznie pudełko, które umieścisz pod choinką. Podczas rozdawania prezentów bądź w gotowości! ;)

 mężczyzna trzymający w dłoni pudełko z pierścionkiem zaręczynowym

O północy…

Nowy Rok z przytupem? Czemu nie! Wraz z odliczaniem do rozpoczęcia Nowego Roku, Ty w głowie możesz odliczać do… oświadczyn! Zaręczyny zimą i do tego przy tak wyjątkowej okazji. Sylwester to zawsze emocje, niektórzy z nas robią podsumowania minionego czasu, snują plany na kolejny rok miło ten wyjątkowy wieczór połączyć z tak wyjątkową chwilą. A więc 3,2,1… jesteś gotowy? Sylwester to też z reguły huczna impreza, a te lubią towarzystwo %. Pamiętaj, że taka okazja jak zaręczyny powinna odbyć się na trzeźwo ;) Krok ma być równy, chwila podniosła. Ty elegancki, a wybranka serca pod wrażeniem! ;) Jeśli zabawa ma wielu uczestników, przed północą zabierz ukochaną w odosobnione miejsce, niech ta chwila należy tylko do Was. No chyba, że lubicie takie wydarzenia świętować od razu w większym gronie. Jeśli natomiast spędzacie Sylwestra w domu, we dwoje, zadbaj o romantyczny nastrój. Niech „Czy zostaniesz moją żoną?” zostanie wypowiedziane w miłej oprawie. Sylwestrowa noc zostanie zapamiętana na zawsze i jako ta jedna z najlepszych, a w Nowy Rok wejdziecie jako… narzeczeni! ;)

Zimowa aktywność

Zima sprzyja wielu aktywnościom sportowym, szczególnie tym uprawianym na zewnątrz. To czas pełnych stoków narciarskich, częstych wizyt na lodowiskach, to też korzystanie z sanek na zaśnieżonych górkach oraz spacery na świeżym powietrzu. Sport to zdrowie! Aktywność fizyczna dotlenia organizm, poprawia krążenie, dzięki niej produkcją się również endorfiny więc dobry humor gwarantowany! Podczas uprawianiu zimowych sportów mogą odbyć się też zaręczyny! ;) W zależności od preferowanej od Was dyscypliny, pamiętaj by wybrać bezpieczne miejsce. Dobrze zabezpiecz pierścionek i… powodzenia! ;)

 kobieta wyciągająca ręką do tyłu na tle stoku narciarskiego

 

Scenariusz na zimowe zaręczyny może być różnorodny. Powyżej znalazło się tylko kilka z dostępnych opcji podczas tej pory roku. Masz już plan? Daj znać!

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

Komentarze