jako atrakcja na Waszym weselu

16 styczeń 2018
Marysia Kujawińska

Na rynku dostępnych jest wiele różnych pomysłów na atrakcje weselne. Ostatnio najbardziej popularne są: lampiony, fotobudka, wodzirej, zespół lub… pokaz fajerwerków. Zazwyczaj pary wybierają na swój ślub max. 1-2 atrakcje, co powoduje często duży dylemat – co wybrać z tak szerokiej oferty?

Sztuczne ognie to obecnie totalny boom! Słyszeliście o tym, że istnieje możliwość samodzielnego przygotowania takiego pokazu? To super sprawa, że możemy go również zorganizować według własnego pomysłu.

Fajerwerki zwykle kojarzone są z Nowym Rokiem. Jednak, jak się okazuje, nie są one przeznaczone tylko na ten dzień. Na wielu festynach, otwarciach, koncertach również możemy się spotkać z tą atrakcją. Niezwykłe rozbłyski na niebie pomogą uatrakcyjnić wasz wyjątkowy dzień i sprawią, że będzie niezapomniany nie tylko dla was, ale i dla waszych gości.

Jeśli zdecydujecie się na pokaz fajerwerków, powinniście pamiętać o kilku ważnych zasadach:

Jakie fajerwerki wybrać?

Tak naprawdę wybór zależy tylko i wyłącznie od was. Zwróćcie uwagę na takie rzeczy jak: kolor przewodni, miejsce, w którym odbywa się uroczystość, liczbę osób i efekt, który chcecie osiągnąć. Jeśli waszym kolorem jest niebieski, wtedy możecie postawić na taki również na niebie! Najpopularniejszym rodzajem fajerwerków są te, które wystrzela się wysoko w górę i fontanny ustawiane na ziemi. To musi wspaniale wyglądać wieczorem!

Jak długo może trwać taki pokaz?

Pokazy fajerwerków są niezwykle efektowne – zwrócą z pewnością nie tylko uwagę gości, ale i osób postronnych. Średnia długość pokazu wynosi do 5 minut, choć możemy zdecydować się również na dłuższe show. Nie radziłabym jednak przesadzać z długością, aby pokaz nie znudził waszych gości.

Gdzie ustawić fajerwerki?

Dobrym pomysłem jest oczywiście ogród. Oprócz tego można wybrać jakieś miejsce przed waszym obiektem weselnym - coraz popularniejsze staje się stworzenie tunelu z fontanny. Sztuczne ognie to również fajny na tło dla weselnych zdjęć.

Gdzie kupić sztuczne ognie?   

Koniecznie zorientujcie się, czy możecie je znaleźć gdzieś blisko waszego miejsca zamieszkania. Warto, przed zakupem, skonsultować się ze specjalistą i wypytać o wszystkie szczegóły. Oczywiście, można to również przez internet.

Pokaz zrobić samemu, czy z czyjąś pomocą?

Oczywiście są firmy, które się w tym specjalizują, bo jak wiadomo – z pirotechniką nie ma żartów.  Jednak decydując się na ich zatrudnienie, musicie liczyć się z dodatkowymi kosztami. Możecie zająć się tym również sami, a o pomoc poprosić znajomych. Radziłabym wybrać tych zaufanych, którzy nie zdradzą tajemniczego show reszcie gości.  

Pokaz fajerwerków to ciekawa opcja na uatrakcyjnienie waszego wesela i niezwykle efektowna niespodzianka dla gości. Do pokazu możecie dołączyć odpowiednią  muzykę i dobra zabawa murowana!

I jak, zdecydujecie się na fajerwerki na swoim weselu? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

21 sierpień 2018

Komentarze