Prezent mikołajkowy dla Niego

02 grudzień 2017
Iga Marciniszyn

Zawsze zależy Ci na tym, żeby prezent dla Twojego ukochanego był wyjątkowy, ale zanim się obejrzysz nadchodzi święto, a wszystkie pomysły wydają Ci się zupełnie banalne? Do Mikołajek pozostało kilka dni, masz więc jeszcze chwilę, by podjąć właściwą decyzję, może uda Ci się zaczerpnąć trochę inspiracji ode mnie?

Bardzo dobrym rozwiązaniem, od którego powinnaś wyjść myśląc nad prezentem, jest skupienie się na zainteresowaniach Twojego mężczyzny. Prezent związany z nimi na pewno mu się spodoba, niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz. Jeśli jednak do tej pory decydowałaś się na szukanie upominku dla Niego w taki właśnie sposób i chcesz tym razem znaleźć coś innego, jest na to rozwiązanie.

Jazda szybkim autem

Zyskujące coraz większą popularność strony zrzeszające różne firmy, których usługi można podarować jako prezent, dają możliwość na wykupienie minut jazdy szybkim, luksusowym samochodem. To gratka nie tylko dla fanów motoryzacji, ale dla wszystkich mężczyzn, którzy na co dzień nie jeżdżą takimi autami. Ceny za taki prezent rozpoczynają się od ok. 100 zł.

Bilety na mecz

Więcej mężczyzn niż kobiet integruje się z konkretnymi drużynami sportowymi lub jawnie wyznaje swoje poparcie dla konkretnego zawodnika. To daje duże pole możliwości w kwestii prezentu. Mecze odbywają się dość często, a jeśli w najbliższym czasie akurat żadnego nie ma w Waszej okolicy, może warto kupić mu koszulkę klubową lub klubowy gadżet?

Wizyta u Barbera

Twój ukochany posiada bujny zarost, który czasem jednak bywa niesforny? Idealnym prezentem w tym przypadku może stać się wizyta u barbera. Zarost zostanie poskromiony, a dodatek do prezentu w postaci kosmetyków do pielęgnacji zarostu, będzie idealnym dopełnieniem podarunku.

Dodatki

Eleganckie dodatki wykonane z dobrych jakościowo materiałów sprawdzą się zawsze. Markowy, skórzany portfel, krawat czy spinki do koszuli, to zdecydowany krok w stronę klasyki, która jak wiadomo, zawsze się sprawdza. Plusem takiego dobrze wykonanego produktu jest także jego trwałość, a co za tym idzie, prezent od Ciebie zostanie przy nim na długie lata.

Koszula

Mężczyźni lubią wyglądać elegancko i tak jak my – kobiety, lubią w naszych oczach widzieć zakochanie. Której z nas nie podoba się Ukochany w dobrze skrojonej koszuli o idealnej kolorystyce? Ważne byś dobrze dobrała wymiary, najlepiej robiąc pomiar koszuli, którą Twój mężczyzna już ma i która dobrze na nim leży.

Erotycznie

Mikołajki mogą być dobrym pretekstem do podgrzania atmosfery w sypialni. Zamów lub ugotuj coś do jedzenia, spędźcie czas razem w domu i już siedząc przy stole rozpocznij grę wstępną. Po kolacji, przebierz się w seksowny strój Mikołajki i zaskocz swojego partnera, pozwalając sobie tego wieczora na więcej niż zazwyczaj, może użyjcie nowego erotycznego gadżetu, którego do tej pory nie znaliście?

Płyta lub koncert

Jeśli dla Twojego mężczyzny muzyka jest nieodłączną częścią życia, warto pójść w tę stronę decydując się na zakup płyty lub całej dyskografii, jego ulubionego zespołu bądź wokalisty. By wyjść ze standardowych ram, może warto wydać nieco więcej i kupić płytę winylową, której słuchanie tworzy niepowtarzalny klimat? Świetnym pomysłem będzie też wspólne wyjście na koncert muzyki, którą lubi.

 

Ile wcześniej kupujcie swoim Ukochanym mikołajkowe prezenty? Czy taki zakup jest dla Was problematyczny, czy przychodzi Wam to z łatwością?

Średnia

4.3

Oceń mój artykuł

Zobacz także

27 wrzesień 2017

Komentarze