Rozkochaj partnera na nowo

23 marzec 2018
Dagmara Sobczak

Jesteście już kilka czy kilkanaście lat razem i zastanawiacie się, czy Wasza miłość jest taka sama jak na początku? Jedno mogę powiedzieć Wam na pewno: nie jest. Wasz związek zmienia się razem z nami, ale dopóki jesteście dla siebie wsparciem i kochacie się najbardziej na świecie, wszystko jest dobrze, choćby związek wyglądał nieco inaczej niż na początku.

Problemy zaczynają się wtedy, gdy miłość traci na sile, bo coś innego zaprząta naszą głowę: dzieci, obowiązki, kariera czy problemy rodzinne. 

Istnieje jednak sposób na to, aby poradzić sobie z chwilowym spadkiem uczucia. Trzeba rozkochać w sobie partnera na nowo!

Rozkochaj w sobie partnera na nowo

Jakkolwiek trywialnie to brzmi, rozkochanie partnera na nowo ma jedynie na celu przypomnienie mu, dlaczego się z nami związał i dlaczego jesteśmy dla niego ważni. 

To taki kubeł zimnej wody, w momencie, kiedy nasz partner za bardzo zatraca się w codzienności, spychając nas na dalszy plan. 

Czasem wystarczy rozmowa, a czasem trzeba przypomnieć, że miłość cały czas tu jest i trwa między Wami. Tak więc pokaż swojemu partnerowi, że jesteś tu cały czas, a o miłość trzeba dbać. 

Jak rozkochać partnera na nowo?

Zadbaj o swój wygląd zewnętrzny

Nasz wygląd zewnętrzny to coś, na co mężczyźni w pierwszej kolejności zwracają uwagę. My też przecież widząc kogoś, oceniamy najpierw, jak wygląda. Dlatego zadbaj o siebie.

Może przestałaś się malować? Chodzisz codziennie w wyciągniętym swetrze i kucyku? Może nawet przytyło Ci się kilka kilogramów?

Zadbaj o siebie. Zapisz się na tańce, zrób makijaż, rozpuść i wyprostuj włosy. Może w sobotę włóż sukienkę i wyciągnij swojego partnera na spacer? Pokaż mu, że dbasz o siebie, nie tylko dla siebie, ale i dla niego.

Niech znów ujrzy w Tobie piękną kobietę, tę kobietę, w której niegdyś się zakochał.

Daj mu zatęsknić za sobą

Jeżeli na co dzień jesteś dostępna na każde jego skinienie, daj mu za sobą zatęsknić. W takiej sytuacji nic tak nie zbliża do siebie, jak kilka dni rozłąki. 

Wyjedź do rodziców, na SPA z koleżankami czy na samotny trip. Nie wydzwaniaj i nie pisz co chwilę sms-ów. Niech czas sprawi, że on zacznie o Tobie myśleć i po prostu… tęsknić. 

Zróbcie coś razem

A może wręcz przeciwnie, zbyt mało czasu spędzacie razem? Zbudujcie zaangażowanie i więź poprzez wspólne zajęcia. 

Stwórzcie okazję do spotkań, a może pobudzicie w sobie nową, wspólną pasję?

Zaskocz go w łóżku

Nic tak nie usypia związku, jak rutyna w sypialni. Zaskocz go. Kup sobie nową bieliznę albo zaproponuj nową zabawę. 

Pamiętaj jednak, że sam seks nie naprawi tego, co nie działa w związku. Jest jedynie dopełnieniem miłości.

 

Jakie Wy znacie sposoby na rozkochanie swojego partnera na nowo?

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

08 marzec 2019
09 marzec 2018

Komentarze

Wspaniała porada , zastosuje sie do tych zasad , są bardzo przydatne w zyciu :)
~sandra 23 luty 2020 01:09 odpowiedz