Słoneczne dekoracje

22 kwiecień 2019
Magdalena Magdziarz

Lato, słońce, pozytywne myślenie... może to dobry trop w doborze ślubnych dodatków?


Nowoczesne akcenty, trendy i katalogowe ozdoby to Twoje klimaty? Jeśli letnie motywy to żółty, jeśli modne wesele to złoty. A co powstanie z połączenia tych dwóch barw?

Rustykalnie

Polne kwiaty i swojskie klimaty to dobre tło dla koloru żółtego. Gerbery, margaretki czy słoneczniki doskonale się tu sprawdzą.

Tylko jak do tego ma się złoto? Zerknijcie tylko na zagraniczne moodboardy - złote kandelabry, złote ramki, złote krzesła... A to wszystko w towarzystwie barw natury, nawet tych najbardziej soczystych!

W stylu glam

Teraz z innej beczki - nowocześnie, elegancko, stylowo. Tu szczegóły odgrywają bardzo ważną rolę.

Podtalerze, sztućce, wazony - im więcej złota tym lepiej. Trzeba im zapewnić godną oprawę, a biel to doskonały wybór. Świetnie nadaje się też czerń, ale to patent dla odważnych. Do tej mieszanki dodajmy jeszcze żółty! Może i niesztampowo, ale za to zaskakujaco, pięknie i z klasą.

Nie wszystko złoto...

Złote dodatki są bardzo popularne, a co za tym idzie - drogie. Można pokusić się o DIY!

Twoim przyjacielem stanie się złoty spray ze sklepu dla plastyków lub samochodowego. Ja stawiam na drugą opcję - ekonomicznie i efektownie. Możesz tak przygotować większość dekoracji. Pamietaj tylko o odtłuszczeniu powierzchni przed nałożeniem lakieru. Nawet słoiki i butelki pomalowane na złoto staną się luksusowym dodatkiem.

Podoba Wam się takie zestawienie kolorów? Lubicie odważne połączenia? Warto zaszaleć, by cieszyć się niepowtarzalnym efektem! :)

Średnia

4.5

Oceń mój artykuł

Zobacz także

15 sierpień 2018
18 sierpień 2019

Komentarze