Gdy w dniu ślubu pada deszcz...

14 czerwiec 2018
Joanna Brodzicka

W naszym kraju wiosna i lato to mieszanka upału i deszczu, czasem nawet burz. Rzadko miewamy idealną temperaturę. Jak więc przygotować wesele na pogodę, o której nawet nie chcemy myśleć w najgorszych scenariuszach?

Gdybym zadała kilku parom przyszłych nowożeńców pytanie czego obawiają się najbardziej, w dniu swojego ślubu, pewnie spora część odpowiedziałaby zgodnie: deszczu! Jednak na nic zda się notoryczne sprawdzanie prognozy pogody na kilka tygodni przed datą ślubu. Lepiej zawczasu solidnie się przygotować, niż później pluć sobie w brodę lub szukać rozwiązania w popłochu.

Deszcz w dniu ślubu na szczęście

To prawda, te krople spadające z nieba przynoszą szczęście i powodzenie!

Nie przerażajcie się więc, kiedy w dniu Waszej uroczystości będzie padał rzęsisty deszcz. Czy oglądaliście kiedykolwiek zdjęcia robione w deszczu? Krople spadające na samochód czy na bukiet ślubny prezentują się naprawdę bajecznie. Zwróćcie również uwagę na to, że parasol może stanowić doskonały element dekoracyjny!

Najważniejsze – planowanie

Zadbajcie o swoje głowy. Będziecie najważniejszą parą tego dnia i wszystkie spojrzenia gości będą skierowane właśnie na Was.

Przemyślcie jaki parasol będzie dla Was odpowiedni - może duży biały lub przezroczysty? Jeśli Wasze wesele ma konkretny trend, np. morski lub plenerowy, możecie w tym kontekście pomyśleć o parasolu, jako dodatkowym elemencie dekoracyjnym, który w razie niepogody będzie miał również praktyczne zastosowanie. Jak wiadomo, na weselu kwiatów nigdy dość, więc pastelowy kwiecisty parasol może być ciekawym urozmaiceniem dekoracyjnym.

Panna Młoda powinna zabezpieczyć makijaż. Profesjonalna wizażystka dobierze wodoodporne kosmetyki tak, aby twarz Panny Młodej „nie spłynęła”. Istnieje cała gama doskonałych kosmetyków, które ochronią i zapewnią idealny, nieskazitelny wygląd.

A co powiecie na kalosze? Dla par z poczuciem humoru mogą być naprawdę ciekawym akcentem! A może namówicie swoje druhny, aby Wam towarzyszyły w tym szaleństwie? Efekt WOW murowany :)

Pamiętajcie o jednej i jednocześnie najważniejszej zasadzie - deszcz to nie jest powód do złego humoru. Jeśli Wy, jako Para Młoda będziecie tryskać radością, na pewno pozytywne emocje udzielą się pozostałym :)

Średnia

3.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

25 kwiecień 2020
07 grudzień 2019

Komentarze