Makijaż ślubny - wersja sylwestrowa

27 grudzień 2018
Magdalena Magdziarz

Ślub w Sylwestra to coraz popularniejsza opcja. Jeśli do tego dopisze zimowa aura to będzie naprawdę pięknie! Kreacja już pewnie gotowa, dodatki ogarnietę, fryzura zaplanowana, a makijaż...

Może warto przemyśleć tę kwestię? Dziś podpowiem, jak wykonać makijaż ślubny tak, by dopełnił sylwestrowych okoliczności :)

Bling bling

Błysk to nieodzowny element sylwestrowego looku. Także w makijażu.

Nasuwa się pytanie - czy taki akcent dobrze sprawdzi się w makijażu ślubnym? Wszystko zależy od Twojego temperamentu i typu urody.

Osobiście uważam, że nawet w klasycznym makijażu ślubnym warto przemycić iskrzący pigment lub cień foliowy. Ba! Zdarza mi się nawet dodać nieco brokatu, by dodać pazura całości. W Sylwestra można skusić się na makijaż w pełni wieczorowy, czyli wyrazisty i błyszczący. Jednym słowem - szałowy! :)

Ślub w Sylwestra - sprawy organizacyjne

Jeśli malujesz się sama, to kwestia rozwiązana. A co jeśli zdajesz się na makijażystkę?

31 grudnia to bardzo oblegany termin. Trudno będzie zarezerwować osobę z opcją dojazdu. Do tego cena raczej nie będzie standardowa, w takie dni makijaż zwykle kosztuje ok 20-30 % więcej.

Radzę poszukać wizażystki na kilka miesięcy wcześniej, chyba że nie zależy Ci na mobilnej specjalistce. Na makijaż próbny umów się już zimową porą, by sprawdzić zachowanie mejkapu w adekwatnych warunkach.

Ślubny makijaż sylwestrowy - feria barw

Okoliczności powitania Nowego Roku pozwalają na frywolnośc w doborze kolorystyki. Ważne by pasowała do Twojej urody, charakteru i kreacji.

Nie ograniczaj się kanonami. Jeśli masz ochotę na brokatowe, zielone oko to.. do dzieła! Skorzystaj z możliwości jakie przed Tobą stoją. Mam dla Ciebie kilka ciekawych opcji, Może któraś z nich podpowie Ci jaki makijaż do ślubu wybrać?

Opcja pierwsza - smoky eyes w kolorze, to zawsze się sprawdza.

Opcja druga -  spothlight z błyszczącym środkiem, taka technika nie sprawdzi się u każdego, ale warto spróbować dla pięknego efektu.

Opcja trzecia - przyciągające uwagę cut crease a jeśli obawiasz się teatralnego wyglądu postaw na half cut crease.

Są na sali PM-ki sylwestrowe? Jak dajecie radę? Wasz look już dopięty? :)

Średnia

4.7

Oceń mój artykuł

Zobacz także

18 październik 2017
03 maj 2018

Komentarze