Ozdobne litery

08 październik 2018
Joanna Brodzicka

Na przełomie ostatnich kilku lat bardzo modne stały się ozdobne litery. Stanowią doskonałą ozdobę na domowej półce w salonie. Doskonale sprawdzą się również podczas wesela.

Mogą stanowić główny motyw na przyjęciu weselnym lub jedynie występować w tle. Prawdziwym hitem są obecnie podświetlane napisy z wyznaniem miłości.

Litery stały się bardzo modnym gadżetem podczas sesji zdjęciowych zarówno studyjnych, jak i podczas samego wesela. Chętnie fotografują się z nimi goście. Mogą być w formie zabawnych zwrotów, z przesłaniem słów miłości lub urozmaicone emotikonami i serduszkami. Wybór jest naprawdę bardzo duży. Często pojawiają się w modnych foto-budkach weselnych jako gadżet. Zyskują coraz większą popularność i występują w różnorodnych wzorach i kolorach.

Ozdobne litery stanowią świetne urozmaicenie. Świadczą o poczuciu humoru Państwa Młodych, który jest nieodzowny podczas każdego wesela. Stanowią doskonałe uzupełnienie do kwiatów, świec i balonów. Eleganckie i niosące przesłanie w formie różnych pojedynczych słów lub zwrotów.

Neonowe napisy

Podświetlane litery często pojawiają się w formie inicjałów Pary Młodej w formacie 3D. Pięknie komponują się z wystrojem sali weselnej. Sprawiają, że uroczystość nabiera spersonalizowanego charakteru. Bardzo pożądane są wielkoformatowe, neonowe napisy. Wykorzystywane są jako tło za stołem Państwa Młodych lub w plenerze do romantycznych zdjęć.

Podświetlane LOVE

Jedno słowo LOVE w formie dużego neonu, jest świetnym gadżetem i jednocześnie wyznaniem. Stanowi manifestację miłości. W wielkości co najmniej 1 metra podświetlane LOVE - zrobi niesamowite wrażenie na gościach i będzie doskonałą aranżacją do zdjęć. Roziskrzone litery dodatkowo wywołują „efekt ciepła” i wprowadzają oryginalny klimat na przyjęciu.

Wyryty napis 

Nie tylko podświetlane napisy są aktualnie na topie. Równie modne są słowa wyryte na drewnianych tabliczkach. Zwłaszcza w przypadku, kiedy wesele ma charakter wiejski, a za sale służy klimatyczna stodoła lub w przypadku, kiedy przyjęcie odbywa się w plenerze na przykład w ogrodzie.

Mogą to być drewniane tabliczki zawieszone bezpośrednio nad głównym wejściem namiotu, stodoły, budynku. Mogą z powodzeniem stanowić tło - w formie drewnianej tablicy - za plecami Państwa Młodych za weselnym stołem. Oryginalnym pomysłem są m.in. tabliczki z napisem, przytwierdzone do krzeseł Państwa Młodych.

Chorągiewki i proporczyki

Tego typu małe gadżety stanowią bardzo uroczy element. Często są w formie wesołych napisów na weselnych słodkościach typu babeczki, czekoladki lub mini desery.

W tym przypadku, im więcej różnorodnych zabawnych haseł, tym radość z sięgnięcia po tego typu mini przekąskę, będzie większa. Co więcej, można je wykonać bez problemu samemu.

Litery do ułożenia różnych słów można kupić pojedynczo w sklepach z asortymentem do wystroju wnętrz lub u osób parających się rękodziełem. Można zamówić gotowy produkt jako całość lub pokusić się o stworzenie własnego indywidualnego i oryginalnego projektu i zlecić jego wykonanie.


Wybór liter, napisów jest naprawdę bardzo duży. Wszystko jest uzależnione od stylu, jaki obierzecie na swoim weselu. Nie wspomniałam o możliwości wykorzystania balonów i utworzenia z nich wybranego słowa. A może już się na coś konkretnego zdecydowaliście? Chętnie zainspiruję się Waszymi pomysłami :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

06 listopad 2018
24 październik 2018

Komentarze