Czy warto oświadczać się w Sylwestra?

29 grudzień 2017
Dagmara Sobczak

Wielu mężczyzn na zaręczyny pragnie wybrać odpowiedni moment. Czasem planuje się go z naprawdę dużym wyprzedzeniem. Bywa i tak, że pierścionek już dawno kupiony, a odpowiedniego momentu cały czas brak. 

Czy sylwester to dobry moment na to, aby się zaręczyć? Dziś postaram się odpowiedzieć na to pytanie. 

Czy sylwester to odpowiedni moment na zaręczyny?

Mężczyźni często decydują się poprosić swoją partnerkę o rękę w urodziny, imieniny, walentynki, czy na wakacjach. W jakichś ważnych, wyjątkowych momentach życia. Sylwester to również jeden z dni, który okraszony jest pozytywnymi emocjami, dlaczego więc tego dnia nie zdecydować się na zaręczyny? 

Zaręczyny w Sylwestra można zaaranżować na milion różnych sposobów, tak by dobrać je odpowiednio do konkretnej osoby.

Niespodzianka 

Jednym z pomysłów jest to, aby już na samym początku zupełnie „oszukać” przyszłą Pannę Młodą. Możesz powiedzieć swojej wybrance, że wybieracie się do znajomych, a tak naprawdę zabrać ją na romantyczny weekend we dwoje, gdzie tam przy wieczornej kolacji poprosisz ją o rękę. Oczywiście niespodzianka może być zupełnie inna. Wszystko zależy od tego, co Twoja wybranka lubi i jak w głębi serca chciałaby spędzić tę noc. Ważne, aby zaskoczyć ją pozytywnie.

Zaręczyny o północy

Północ to zawsze najbardziej emocjonalny moment i dlatego to idealny czas na to, aby poprosić swoją partnerkę o rękę. Nie ważne czy jesteście w domu, na balkonie czy w środku miasta. Możesz to zrobić przy wszystkich, możesz poprosić ją na bok albo wykrzyczeć to przez mikrofon. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej. 

Impreza ze znajomymi

Impreza ze znajomymi może być bardzo ciekawa i wyjątkowa, jeżeli zaangażujesz swoich przyjaciół w zorganizowanie zaręczyn. Mogą Ci pomóc zrobić to naprawdę ciekawie. Nagrać ten moment, robić zdjęcia, zatańczyć, wprowadzić nastrój, zaśpiewać coś dla Was. Po prostu zaskocz swoją partnerkę!

Co kilka głów to nie jedna, więc znajomi mogą okazać się skarbnicą pomysłów, jak przeprowadzić niezapomniane sylwestrowe zaręczyny z ich udziałem.

Zaręczyny we dwoje

Może to być noc spędzona w domu, na wyjeździe, w hotelu SPA – gdziekolwiek zechcesz. Możesz zaaranżować romantyczną scenerię albo zrobić to nagle, w zwyczajnej sytuacji, w której kobieta w ogóle nie spodziewa się tego, że za chwilę coś się wydarzy. Tak właśnie oświadczył się mój mąż. Na zimowym spacerze z psem. To ostatnia rzecz, jakiej się spodziewałam. I to też było super. Prawdziwy element zaskoczenia na wagę złota.

 

Co sądzicie o sylwestrowych zaręczynach? Jakie są Wasze wymarzone zaręczyny? Może podrzucicie jakieś dodatkowe pomysły dla Panów?

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

16 październik 2017
16 wrzesień 2019

Komentarze