czyli w co zaopatrzyć się w zimne wieczory

30 listopad 2017
Dagmara Sobczak

Myśląc o jesienno-zimowym niezbędniku dla dwojga, przychodzi mi do głowy wiele przedmiotów, które umilają wspólnie spędzane wieczory, ale i zarazem takich, dzięki którym możemy przetrwać ten chłodny, ale jakże romantyczny czas. 

Jeżeli więc planujecie spędzać długie jesienno-zimowe wieczory w domu, jest kilka rzeczy, w które musicie się koniecznie zaopatrzyć!

Jesienno-zimowy niezbędnik dla dwojga

Ciepłe skarpety ze świątecznym motywem

Nic tak nie wprowadza w świąteczno-zimowy nastrój, jak ciepłe, zabawne, kolorowe skarpety dla Niej i dla Niego. Wiem coś o tym, bo sama od kilku lat zaopatruję się co roku w nową parę. Im bardziej szalone i śmieszne – tym lepiej.

Duże kubki

Duże kubki ze świątecznym motywem, w których możecie pić swoje ulubione rozgrzewające napoje - totalny must-have!

Miód

Jeden z moich ulubionych zimowych składników, zaraz obok cytryny i cynamonu. Dodaję go do herbaty, wypieków i wody z cytryną. Wzmacnia odporność, a jego smak zawsze przywołuje mi wspomnienia świąt.

Ulubione filmy i seriale

Mogą to być nowości albo Wasze ulubione produkcje, które oglądacie od lat. Długie jesienno-zimowe wieczory proszą się o seanse z ulubionymi aktorami. Ja zimą jestem fanką wszystkich filmów o miłości z zimą w tle, ale i często wracam do mojego ulubionego serialu „One Three Hill”, który zawsze wyciśnie ze mnie łzy. 

Netflix 

Możecie także pomyśleć nad abonamentem na Netflixie. Tu znajdziecie wiele naprawdę mądrych i wciągających seriali oraz filmów, które aktualnie są na ustach wszystkich. Z tej oferty każdy koneser filmowy znajdzie coś dla siebie.

Ciepły koc

Jeżeli jeszcze nie dysponujecie ciepłym, wełnianym kocem, pora to szybko nadrobić. Potrzebny jest duży, ciepły koc, w którym zmieścicie się oboje, bez wyrywania go sobie z rąk. 

Płyty z ulubioną muzyką

Niezależnie jak planujecie spędzać jesienno-zimowe wieczory, może się okazać, że w tle Waszych czynności może lecieć muzyka. Zaopatrzcie się więc w Wasze ulubione składanki, płyty i dajcie się wprowadzić w świąteczny nastrój muzyką. 

Smakowe herbaty

Kiedy za oknem robi się zimno, jednym z niezbędników jesienno-zimowych wieczorów są różnego rodzaju smakowe herbaty. Wybór jest ogromny. Wybierzcie swoje ulubione smaki i rozkoszujcie się nimi podczas wspólnie spędzanego czasu.

Zapachowe świeczki

Oprócz tego, że to one sprawiają, że w domu pięknie pachnie, budują nastrój pomieszczenia. Razem wybierzcie zapach, aby nie był drażniący dla żadnej ze stron. 

 

Ciekawa jestem, czego nie może zabraknąć w Waszym jesienno-zimowym niezbędniku?

Średnia

4.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

27 wrzesień 2018

Komentarze