Videobudka - młodsza siostra fotobudki

26 październik 2018
Martyna Witosz

Młode Pary zwykle szukają czegoś, co wyróżni ich wesele na tle innych imprez. Czegoś, co nie będzie oklepane, a zabawi gości i będzie świetną pamiątką. Barman, klauni, szalone konkursy czy fotobudki stają się już elementami obowiązkowymi każdego wesela. Zatem czym możecie zaskoczyć dzisiaj gości weselnych i sprawić, aby wasz ślub był zapamiętany przez wszystkich na długo?

Videobudka to atrakcja, która podbiła imprezy w USA i powoli pojawia się również w Polsce. Na naszym rynku powstaje coraz więcej firm, które zajmują się wynajęciem właśnie tej rozrywki.

Czym tak właściwie jest videobudka?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to budka, w której powstaje film video. W środku znajduje się plan filmowy w wersji mini. Goście oraz Młoda Para mogą wcielić się tam w różne role. Scenki są zwykle animowane przez obsługę, która zachęca uczestników do zabawy. Budka jest w stanie pomieścić maksymalnie 10 osób.

Goście w scenkach wykorzystują gadżety, które oferuje im videobudka (maski, konfetti, peruki, bańki mydlane). Nagrania trwają zwykle ok. 30 sekund, a niektóre firmy posiadają w swojej ofercie nagrania slow motion. To co dzieje się w środku jest widoczne również dla reszty weselników, ponieważ filmiki są wyświetlane od razu na monitorze na zewnątrz kabiny.

Większość firm oferujących budki zapewnia profesjonalny sprzęt, dzięki czemu nagrania są wykonywane na wysokim poziomie. Ponadto atrakcja ta posiada również specjalne oświetlenie oraz różne tła, które nadają filmikom odpowiedni klimat.

Nagrania te mogą być również nakręcone w formie oryginalnych życzeń dla Młodej Pary.

Ile kosztuje wynajęcie videobudki?

Ceny videobudki wahają się od 800 do 1700 zł za ok. 4 godziny zabawy. Wszystko zależy od pakietu, na który się zdecydujecie. Pamiętajcie, że do tego należy doliczyć także koszty dojazdu.

Jeśli szukacie oryginalnej atrakcji weselnej, która przy okazji jest piękną pamiątką, to videobudka będzie idealnym rozwiązaniem. Zaskoczy gości, nie jest droga, a co najważniejsze - świetna zabawa jest w niej gwarantowana!

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

11 wrzesień 2018
06 czerwiec 2018

Komentarze