Wyjątkowy prezent świąteczny dla drugiej połówki

23 grudzień 2017
Dagmara Sobczak

Idealny prezent świąteczny wcale nie musi być duży, drogi i z wyjątkowego kruszcu. To nie jest tak, że wszystkie kobiety marzą o pięknej biżuterii, a mężczyźni o nowej golarce. Każdy jest inny i prezent powinien zostać dobrany indywidualnie do danej osoby. 

Jest jednak coś, co przyda się każdemu i czego każdemu brakuje. 

Sprawcie, aby te święta były dla Was nad wyraz wyjątkowe i podarujcie sobie wyjątkowy prezent, jakim jest czas

 

Podaruj w prezencie drugiej połówce czas!

Kiedy zapytamy kogoś, czego najbardziej brakuje mu w życiu, większość osób odpowie, że czasu. Każdy z nas chciałby mieć go więcej. Dla siebie, na swoje przyjemności albo na spędzenie go z rodziną i bliskimi. Dlaczego tego nie wykorzystać i nie podarować w prezencie swojej ukochanej osobie czasu?

Podejdźmy do tych świąt bardziej oryginalnie i pokażmy, że świetny prezent nie musi kosztować dużo. 

Do tematu czasu chciałabym podejść dwutorowo. 

Spędźcie ze sobą miłe chwile

Jeżeli na co dzień jesteś zabieganą osobą, nie ma Cię często w domu, czujesz, że zdecydowanie za mało czasu spędzasz ze swoją połówką – podaruj jej swój cenny czas. 

Przecież nic tak nie zbliża ludzi do siebie, jak wspólne spędzanie czasu. Jeżeli na co dzień jest go za mało, warto pomyśleć o tym, aby to zmienić. 

Weź wolne, zrób niespodziankę swojej miłości i spędź z nią kilka dni w domu na nicnierobieniu, albo wręcz przeciwnie: pojedźcie gdzieś, pójdźcie do kina czy do restauracji. Zróbcie coś razem. Bądźcie ze sobą, rozmawiajcie, nacieszcie się swoim towarzystwem, bo nic nie jest ważniejsze od czasu spędzonego z najbliższymi.

 

Wyręcz swoją drugą połówkę

Jeżeli natomiast to Twoja sympatia jest zapracowaną i zaganianą osobą, której obowiązki piętrzą się i nie mają końca – wyręcz ją w czymś, dając jej w ten sposób dodatkowy czas, który będzie mogła wykorzystać na cokolwiek tylko będzie miała ochotę. 

Możesz na kilka dni przejąć obowiązki domowe swojej drugiej połówki, pomóc jej w pracy (jeżeli znasz się na tym) czy przejąć obowiązki pozadomowe jak: odebranie chrześnicy z przedszkola, odebranie wyników badań czy zrobienie zakupów. 

Niech Twoja druga połówka w tym czasie odpocznie, poczyta książkę, weźmie sobie długą relaksującą kąpiel czy spotka się ze starym przyjacielem. Podaruj jej trochę wolnego czasu, z którym zrobi, co tylko zechce. 

Na pewno będzie pozytywnie zaskoczona! 

 

Ciekawa jestem, co sądzicie o tym, aby w ramach świątecznego prezentu podarować swojej miłości czas? Może to być jedyny prezent albo dodatek do tego, co macie zamiar przygotować. Myślę, że każdy ucieszyłby się z dodatkowych kilku godzin w swoim napiętym grafiku.

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

29 październik 2018
02 maj 2018

Komentarze