Znaki zodiaku, a data ślubu

10 listopad 2018
Joanna Brodzicka

Biorąc pod uwagę datę ślubu, zapewne rozważacie różne kwestie. Porę roku, odpowiednią pogodę, miesiąc z literką „R”. A czy wiecie, że warto również przedyskutować, pod jakiem znakiem zodiaku będzie dzień Waszego ślubu?

Każda wykształcona osoba powie, że znaki zodiaku to jedynie zabawa, która nie wnosi nic istotnego do naszego życia. Być może tak jest, jednak jeśli wierzymy w różne przesądy, czemu by i w tej kwestii nie polemizować? Znaki zodiaku ustalili astrologowie wiele wieków temu. Nadali każdemu z nich inne cechy. Astrologia to bardzo szeroka i wszechstronna nauka, ale tak naprawdę dostępna jedynie dla nielicznych. Przyjrzyjmy się wspólnie, czego możemy się spodziewać, wybierając datę ślubu w konkretnym terminie.


Zodiak – data ślubu – wskazówki astrologiczne

Baran  (21 marzec - 20 kwiecień)

Tej dacie patronuje znak, który jest nieco ryzykowny, ale też odważny i stanowczy. Decydując się na ślub w tym terminie, z pewnością Wasz związek nie będzie nudny, wręcz będzie się spontanicznie rozwijał. Jedna uwaga – nie konkurujcie ze sobą – bo przyniesie to tylko negatywny skutek.

Byk  (21 kwiecień - 20 maj)

Pobierając się końcem kwietnia lub do 20 maja, macie zapewnione zmysłowe życie. Co więcej, będzie Was cieszyć każda drobnostka, niekoniecznie ta związana z dobrami jedynie luksusowymi. W dodatku w ostatnich latach sprzyja pogoda w tym terminie, więc o warunki atmosferyczne nie musicie się zbyt zamartwiać.

Bliźnięta  (21 maj - 20 czerwiec)

Nie powinno nikogo dziwić, że ten znak patronuje wzajemnym kontaktom i przyjaźni. Stąd też komunikacja będzie towarzyszyć Waszemu związkowi, co powoduje zacieśnianiu wspólnych więzi. Być może każde z Was ma osobne hobby, nie radzę z niego rezygnować. Jednak to wspólnie spędzony czas będzie działał na korzyść wzajemnych relacji.

Rak  (21 czerwiec - 22 lipiec)

Dom – to tu będzie Wasza siła i radość z bycia razem. To właśnie w tym miejscu będziecie się wzajemnie dopieszczać i rozwijać wspólne pasje. Jest tylko jedna uwaga – nie zapominacie, że oprócz Was, są również inne osoby ważne w Waszym życiu.

Lew  (23 lipiec - 22 sierpień)

Z pewnością Lew będzie patronował Waszemu związkowi pod kątem namiętności, ale też musicie bardzo uważać, aby nie zrodziła się pomiędzy Wami walka o dominację. Równowaga w życiu odgrywa bardzo ważną rolę, nie odgrywajcie przed sobą scen teatralnych.

Panna  (23 sierpień - 22 wrzesień)

Panna to znak zodiaku kojarzący się z harmonią, która będzie dominować w Waszym wspólnym życiu. Oboje będziecie zwracać uwagę na detale i je uzupełniać, a pomoc będzie nieodłącznym aspektem na Waszej drodze szczęścia.

Waga  (23 wrzesień - 22 październik)

Jest to coraz popularniejszy okres na zawieranie małżeństwa. Przyświecać Wam będzie równowaga. Będziecie też szczególnie zwracali uwagę na szczerość i zaufanie. Uwielbiacie robić wszystko razem. Jednak nie zapominajcie o swoim indywidualnym hobby.

Skorpion  (23 październik - 21 listopad)

Pobierając się pod tym znakiem zodiaku, możecie być pewni, że nie będziecie się wzajemnie nudzić. Intymność i namiętność to Wasze mocne strony. Tylko jedna przestroga – zazdrość na dużą skalę, bywa bardzo szkodliwa i może zniszczyć nawet najlepszy związek.

Strzelec  (22 listopad - 21 grudzień)

Oboje lubicie życie towarzyskie i dobrą zabawę. Wspólne życie jednak to również równowaga, wsparcie i szacunek. Przyłóżcie się do zbudowania wzajemnego poczucia bezpieczeństwa. Uwaga na pieniądze – wydawajcie je z głową.

Koziorożec  (22 grudzień - 19 styczeń)

Od tej pory jeszcze bardziej będziecie celebrować wzajemne rocznice i Święta Bożego Narodzenia. Tradycja będzie od tej pory miała dla Was duże znaczenie. Nauczcie się cieszyć z teraźniejszości, a nieco mniej planować. Spontaniczność bywa bardzo przyjemna.

Wodnik  (20 styczeń - 18 luty)

Do tej pory byliście nierozłączni, a teraz staniecie się dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Wspaniale, że nie zapominacie również o swoich bliskich. Jesteście nowocześni i ekscentryczni. Jednak, aby się sobą po kilku latach nie znudzić, przypomnijcie sobie, jak w pojedynkę lubicie spędzać swój wolny czas i róbcie to sukcesywnie.

Ryby  (19 luty - 20 marzec)

Ten znak oznacza, że przyświecać Wam będzie fantazja i romantyzm we wzajemnych relacjach. Lubicie planować, zwłaszcza wszystkie mniejsze i większe wspólne rocznice. Jednak warto czasem zejść na ziemię i zająć się sprawami bieżącymi.


Jakie macie sugestie i przemyślenia po przeczytaniu tych kilku wskazówek? Zdecydowaliście się już, jaki znak zodiaku będzie patronował Waszej dacie ślubu? A może uważacie to za brednie i wymysły? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

16 grudzień 2018
17 wrzesień 2018

Komentarze