Animator weselny - idealne rozwiązanie dla dzieci na weselu

09 październik 2019
Adrian

Państwo Młodzi podczas planowania najważniejszego dnia w swoim życiu mają wiele spraw na głowie. Rozpoczynając od wybrania lokalu, muzyki, kreacji ślubnych, aż po wybór osób zaproszonych na uroczystość weselną.

Po drodze rodzi się kolejny problem, a mianowicie - jak zapewnić doskonałą zabawę gościom, którzy mają dzieci?

Dzieci na weselu to nie problem!

Niektórzy rodzice podczas wesele borykają się z pewnym problemem. Nie mają pojęcia, co zrobić ze swoimi dziećmi podczas ślubu i zazwyczaj decydują się na zabranie ich ze sobą. To wcale nie musi oznaczać problemu, jeśli oczywiście wszystko jest dobrze zorganizowane.

W branży ślubnej animator nadal jest niszową kwestią, dzięki czemu warto swoje usługi rozszerzyć o taki pakiet. Dobre samopoczucie dzieci na weselu jest nie tylko istotną kwestią dla ich rodziców, ale także przede wszystkim dla Państwa Młodych, którym zależy, by wszyscy goście - zarówno młodsi jak i starsi - czuli się wyjątkowo dobrze.

Szybka nuda? Jest na to sposób!

Dzieci dość szybko się nudzą, przez co przychodzą im do głowy różne pomysły. Zaczynają biegać dookoła stołów, rozrabiać - często narażając się w ten sposób na niebezpieczeństwo. Z tego względu dobry i sprawdzony animator będzie doskonałą decyzją.

Poszerzenie oferty o nianię weselną będzie znakomitym pomysłem dla Państwa Młodych, którzy z pewnością chętnie z niego skorzystają, mając na uwadzę najmłodszych gości. Dzieci będą zachwycone ze zorganizowanych gier i zabaw, dzięki czemu będą mieć zajęcie na cały wieczór.

Co powinno znaleźć się w ofercie animatora dla dzieci?

Profesjonalny animator powinien mieć przede wszystkim dobre podejście do dzieci, być cierpliwy i umieć odgadywać ich potrzeby. Ponadto, niania weselna winna cechować się głową pełną pomysłów na kreatywne zabawy, które nie znudzą się w szybkim czasie. Można urozmaicić dzieciom czas poprzez różne gry, szaleństwo z balonami bądź bańkami mydlanymi, albo pokusić się o naukę układów choreograficznych. Ofertę można poszerzyć o dmuchany zamek, który można rozstawić na zewnątrz lokalu.

Warto również pokusić się o zorganizowanie kącika dla dzieci ze specjalnymi, małymi krzesełkami, czy choćby udekorować salę w tym miejscu w sposób, który przypadnie do gustu maluchom. Ważne jest, by dzieci integrowały się ze sobą podczas zabawy i dobrze czuły się również w swoim towarzystwie.

Kolejnym sposobem na umilenie czasu najmłodszym są wszelkiego rodzaju przebieranki, teatrzyki, konkursy, a także malowanie twarzy - wszystko to sprawi ogromną radość dzieciom i z pewnością zajmie im czas, dzięki czemu nie będą kurczowo trzymać się spódnicy mamy lub biegać za welonem Panny Młodej. Do dekoracji dobrze jest zastosować kolorowe akcesoria i bezpieczne dla dzieci sztućce oraz odporne na stłuczenie naczynia, dzięki czemu rodzice będą mogli być spokojni o swoje pociechy podczas biesiadowania przy stole z Państwem Młodym.

Wywiad jest najważniejszy

Jednak najważniejszy dla animatora powinien być przeprowadzony wywiad z Państwem Młodym. Dzięki niemu dowiemy się w jakim wieku będą najmłodsi i tym samym dostosujemy ofertę jak najlepiej, by spełnić oczekiwania zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

To im pozwoli na spędzanie czasu na weselu w gronie rodzinnym, bez konieczności zabawiania swoich pociech.

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

03 lipiec 2019
15 styczeń 2020

Komentarze