Czy warto wprowadzić teledysk ślubny do swojej oferty?

29 styczeń 2020
Adrian

Jako fotograf współpracujący z Parami Młodymi z pewnością w Twoim portfolio znajduje się usługa fotografowania przyjęcia weselnego i samego ślubu. Takie działania wymagają z pewnością dużego zaangażowania z Twojej strony, a także doświadczenia, które pozwolą na wykonanie swojej pracy najlepiej jak to możliwe.

Jednak coraz większa konkurencja sprawia, że warto czymś wyjątkowym wyróżnić swoją ofertę i tym samym zyskać szersze grono potencjalnych klientów. Doskonałym pomysłem jest wprowadzenie do portfolio propozycji teledysku ślubnego, który stanowi doskonałą pamiątkę dla Nowożeńców.

Zalety teledysku ślubnego

Teledysk ślubny ma wiele zalet, które warto przedstawić swoim klientom. Przede wszystkim jest doskonałym zobrazowaniem tego wyjątkowego dnia, na który każdy czeka z utęsknieniem. Dzień ślubu jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych w życiu pary zakochanych, dlatego często wiąże się z niekrytym szczęściem, łzami i doskonałą zabawą do białego rana.

W trakcie ceremonii ślubnej i weselnej są również wyjątkowe momenty, które warto szczególnie upamiętnić. Z Twoją pomocą Para Młoda może stworzyć bardzo realistyczne nagranie, które będzie idealną pamiątką na całe życie. Przedstawi same kluczowe momenty, a także będzie wzbogacone o dodatki, które doskonale podkręcą charakter i klimat teledysku ślubnego.

Dużą zaletą takiego video jest wbrew pozorom czas jego trwania. Zwykle filmy kręcone w dniu ślubu i wesela są długie, przez co po ceremonii niewiele osób znajduje czas, by je odtworzyć. Za to na krótkometrażowy teledysk ślubny każdy znajdzie czas, dzięki czemu będzie mógł często wracać do swoich pięknych, wspólnych wspomnień.

Ponadto kolejnym plusem tej usługi jest możliwość wrzucenia filmiku na profile społecznościowe, które - nie ukrywajmy - aktualnie są niezwykle popularne i wiele osób nie wyobraża sobie bez nich życia.

Co powinno znaleźć się w teledysku ślubnym?

Niezwykle istotną kwestią jest sam montaż teledysku ślubnego. Powinna znaleźć się w nim sama śmietanka. Jako profesjonalny fotograf z dużym doświadczeniem, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, które momenty warto umieścić w tego rodzaju wideo.

Należą do nich przede wszystkim wymiana obrączkami i składanie przysięgi, pierwszy taniec i krótkie ujęcia z zabawy z gośćmi. Jednak teledysk można również urozmaicić innymi pamiątkami, np. z sesji narzeczeńskiej, sesji ślubnej, zdjęcia z dnia zaręczyn, chwile pierwszego spotkania, czy też inne wyjątkowe daty, które są indywidualnymi wspomnieniami zakochanej pary.

Warto teledysk wzbogacić dynamicznymi ujęciami, a także przeplatać je ze slow motion, które często przedstawiają wzruszające momenty. Fajnie jest umieścić wirującą suknię ślubną Panny Młodej czy też moment wyjścia z kościoła, w trakcie którego Nowożeńcy są obsypywani różnymi drobnymi elementami - płatkami kwiatów, konfetti, monetami, ryżem, serpentynami, bańkami mydlanymi czy też cukierkami.

Bez wątpienia warto uzgodnić wszelkie szczegóły teledysku ślubnego z Parą Młodych i przekonać ich, ze jest to nowoczesna i doskonała pamiątka na całe życie.

 

Z pozdrowieniami,

Adrian

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

11 wrzesień 2019
23 styczeń 2019

Komentarze