Oryginalna atrakcja weselna dla fanów piłki nożnej

18 grudzień 2019
Adrian

Oryginalnych pomysłów na atrakcje weselne nie brakuje, dlatego podczas planowania własnego wesela często zastanawiamy się, która z nich sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej.

Jako organizator uroczystości weselnych powinieneś jednak wykazywać się na każdym kroku kreatywnością i mieć niezliczoną ilość ciekawych i nietypowych pomysłów.  Co ciekawe, warto w swoim lokalu weselnym wykorzystać atrakcje, które nie będą wiązały się z dużymi kosztami, ale jednocześnie pozostawią po sobie wspaniałe wrażenie.

Czy te dwie cechy da się połączyć? Oczywiście, że tak - postaw na kącik piłkarski i przekonaj się o jego zaletach.

Rozrywka na większą skalę

Dla Pary Młodej wesele będzie z pewnością spełnieniem marzeń, oczywiście jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Natomiast dla gości, może to być albo bardzo udany czas, albo wręcz przeciwnie - prawdziwa katorga, którą będą chcieli zakończyć jak najszybciej.

Wychodząc na przeciw wszystkim uczestnikom wesela, warto zadbać o coś oryginalnego i wykorzystać dodatkowe formy rozrywki ponad zabawy taneczne i tradycyjne oczepiny. W tym celu możesz w swoim lokalu weselnym zorganizować kącik piłkarski, który niesie za sobą same zalety i z pewnością szybko się o tym przekonasz. Zapewne już po pierwszym zorganizowanym weselu, na którym goście będą mogli z niego skorzystać.

Kącik piłkarski - oryginalna atrakcja weselna

Każdy gość weselny, prędzej czy później, może mieć dość szaleństwa na parkiecie. Nie oznacza to jednak wcale, że ma się nudzić przez resztę imprezy weselnej.

Kącik piłkarski to doskonała forma rozrywki dla małych i dużych. Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów, który zna dosłownie każdy. Jedni lubią, inni nienawidzą - jednak mecz piłkarski na weselu to niezwykle oryginalna atrakcja, którą z pewnością większość gości będzie zachwycona.

3,2,1... GOL!

Kącik piłkarski możesz zaaranżować na dwa zupełnie różne sposoby.

Pierwszym z nich jest stworzenie alternatywy dla klasycznej bramki, do której goście będą mogli strzelać gole prawdziwą piłką. Być może rozwiązanie wydaje się bardzo oczywiste i atrakcyjne tylko dla najmłodszych, jednak nic bardziej mylnego. Wesele to czas, w którym goście są poniekąd skazani na dany lokal i towarzystwo innych uczestników. Zatem dodatkowa atrakcja w postaci strzelania goli i kibicowania będzie z pewnością ciekawą odskocznią dla każdego i bez wątpienia wiele osób będzie chciało spróbować swoich sił jako piłkarz lub bramkarz.

Weselny mecz piłkarski - rywalizacja o kolejna bramkę

Drugim sposobem na aranżację kącika piłkarskiego jest coś zupełnie innego - wydzielenie strefy gracza. Wystarczy zamontować duży ekran lub projektor z konsolą do gier, na którym będą wyświetlane gry komputerowe związane z piłką nożną.

Takie rozwiązanie pozwoli na spędzenie czasu na świetnej zabawie, grając na padach i dzieląc się na drużyny. Będzie to nie tylko atrakcyjna rozrywka, ale także z pewnością zbliży do siebie uczestników wesela, nawet tych, którzy wcześniej się nie znali i widzą się po raz pierwszy.

 

Pozdrowienia,

Adrian

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

10 kwiecień 2019
24 czerwiec 2020

Komentarze