Zadbaj o Pana Młodego!

25 wrzesień 2019
Adrian

Jako kosmetyczka bądź osoba zatrudniona w kompleksie SPA, powinnaś doskonale wiedzieć, że nie tylko Panny Młode przed ślubem chcą poddać się serii zabiegów pielęgnacyjnych tuż przed ślubem.

To samo dotyczy bowiem Panów Młodych, których coraz większa ilość decyduje się na odwiedzanie gabinetów kosmetycznych w dniach poprzedzających tę najważniejszą ceremonię w życiu.

Czy wiesz jednak jak się nimi zająć, jakie zabiegi zaproponować i czego potrzebuje męska skóra do właściwego odprężenia?

Postaram się, jako mężczyzna, przybliżyć Ci czego sam bym oczekiwał w takiej chwili!

Pierwsza męska wizyta w salonie kosmetycznym

Mężczyźni bardzo rzadko uczęszczają do kosmetyczki. Nie ma w tym nic odkrywczego, gdyż wychodzą z założenia, że poddawanie się jakimkolwiek zabiegom kosmetycznym jest “mało męskie”, a już na pewno w tak profesjonalnych miejscach.

Jednak jeśli jakiś Pan Młody skusi się na wizytę, to przede wszystkim jako pracownik gabinetu odnowy biologicznej, powinnaś wykazać się dużą empatią i ostrożnością, gdyż zapewne ten dzień będzie dla niego nie mniej stresujący niż sam ślub :)

Męskie SPA przed ślubem

Jeśli chodzi o serię zabiegów jakimi możesz uraczyć Pana młodego w gabinecie kosmetycznym, to z pewnością możesz postawić na relaksujący masaż. Dzień ślubu jest niezwykle stresujący, a samo napięcie rodzi się już na kilka dni lub nawet tygodni przed ceremonią, dlatego tego typu chwile relaksu zawsze będą ukojeniem dla zmysłów i ciała oraz pozwolą się wyciszyć.

Dodatkowo zawsze możesz wykonać zabiegi pielęgnujące twarzy, aby cera Pana Młodego była rozświetlona i w doskonałej kondycji w dniu ślubu. Na koniec możemy wyregulować brwi, by usunąć niezbędne włoski i nadać im kształt, co dodatkowo poprawi efekt nieskazitelności.

Manicure męskich dłoni

Manicure Pana Młodego przed ślubem to podstawa i powinien być wpisany do kanonu przygotowań, gdyż nie ma nic gorszego niż niezadbane dłonie i paznokcie mężczyzny, szczególnie w tak ważnym dniu. Zaniedbanie w tym temacie z pewnością zostanie zauważone przez gości i czujne oko kamery aparatu, dlatego warto się tym zająć zawczasu.

Męski manicure oczywiście różni się od damskiego, gdyż wystarczy wyregulować skórki oraz wyrównać paznokcie, co wystarczy, by męskie dłonie wyglądały schludnie.

Możemy również zaproponować pedicure, który doskonale ujarzmi męskie stopy, jednak wielu Panów Młodych może mieć opory przed tym zabiegiem, dlatego nigdy nie namawiajmy natarczywie, tylko wykażmy się delikatnością i subtelnością. Wykażmy tym samym wyrozumiałość naszym klientom.

Depilacja? Czemu nie!

Niektórzy mężczyźni mogą cieszyć się bujnym owłosieniem ciała, co jest dla nich niezwykle istotnym wyznacznikiem męskości. Jednak zbyt duża ilość włosów może niekiedy wyglądać nieestetycznie, dlatego też warto Panu Młodemu zaproponować zabieg depilacji, który ujarzmi owłosienie, w szczególności to widoczne zza koszuli, a sam klient nie odczuje dyskomfortu.

Ważna jest także duża dawka delikatności podczas samej depilacji, gdyż mężczyźni, mimo pozorów, również bywają bardzo wrażliwi, szczególnie w niektórych strefach ciała, takich jak kark czy plecy.

Serdeczne pozdrowienia,

Adrian

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

17 październik 2018

Komentarze